Новини ЕІУ

Менеджери ННІ ЕіУ на Economist Career Way

Здобувачі Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності «Менеджмент» взяли участь у тренінгах Economist Career Way від Ugen.

Дивитись

«Солодкі» та «драйвові» інновації у промисловості від наших здобувачів

На черговому засіданні студентського наукового гуртка кафедри маркетингу «Інтелектуал» здобувачі представили огляди інновацій у актуальних галузях та сферах.

Дивитись

Секрети практичного менеджменту

Здобувачі ННІ ЕіУ освітньої програми «Менеджмент» освітнього ступеню бакалавр стали учасниками майстер-класу, який проводив сертифікований консультант Adizes Institute (США), міжнародний консультант із трансформації бізнесу Борис Шевельов.

Дивитись

Підвищуємо рівень фінансової обізнаності

Здобувачі освітньої програми «Маркетинг» прокачали свої "скіли" з фінансової грамотності та взяли участь в конкурсі ідей "Гроші та добробут у моїй країні"

Дивитись

День відкритих дверей у Міністерстві фінансів України

Викладачі кафедри фінансів і здобувачі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» долучились до онлайн заходу «День відкритих дверей у Міністерстві фінансів України».

Дивитись

Про виклики на старті кар’єри ейчара від міжнародної бізнес-школи Laba

Здобувачі освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» взяли участь в організованому міжнародною бізнес-школою Labа вебінарі на тему «Як стати ейчаром: виклики на старті кар’єри», який провела HR-директорка Work.ua Ольга Тарасевич.

Дивитись

Про сучасні виклик ринку праці від people-менеджерки мережі FastCTO

Студенти Навчально-наукового інститутут економіки і управління НУХТ взяли участь у вебінарі «Виклики сучасного ринку праці. Управління персоналом на прикладі бостонської ІТ-компанії», який провела Ольга Садула, people manager at FastCTO Puerto de la Cruz, Canary Islands, Spain.

Дивитись

Вступ у магістратуру в 2023 році: реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ

Особливості проведення у 2023 році реєстрації вступників у магістратуру для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ)

Дивитись

Оподаткування у центрі уваги здобувачів-фінансистів

Здобувачі освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь у ряді заходів, присвячених тематиці публічних фінансів.

Дивитись

Вирішуємо проблеми управління підприємств у сучасних умовах

18 квітня 2023 р. в університеті відбулася XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми управління підприємств у сучасних умовах», організована науковцями кафедри економіки праці та менеджменту.

Дивитись