Здобувачка І курсу магістратури спеціальності 073 «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки і управління Ксенія Білик взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який проходив у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.
Під керівництвом доцента кафедри економіки праці та менеджменту Тетяни Анатоліївни Репіч було підготовано конкурсну роботу та доповідь на тему «Оптимізація логістичних витрат підприємства». Дослідження цієї актуальної теми було розпочато здобувачем ще під час навчання у бакалавраті, який Ксенія закінчила за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Робота отримала високу оцінку конкурсної галузевої комісії, результатом якої став диплом ІІІ ступеня.
Щиро вітаємо Ксенію Білик із перемогою та бажаємо нових професійних звершень!