18 листопада у рамках проєкту “Teach Me Online 2.0”, організованого компаніями JTI та UGEN, відбулася робота фокус-груп щодо розробки кейсових завдань за трьома напрямками: HR, маркетинг та економіка підприємства.
Для участі у фокус-групах відбиралися по 5 викладачів з різних міст та університетів України. Відбір учасників здійснювався за анкетами, де основним критерієм була мотивація до участі.
Приємно, що до цих фокус-груп потрапили відразу два викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ – доцент кафедри економіки і права Оксана Відоменко (учасник фокус-групи за напрямком "Економіка підприємства") та старший викладач кафедри економіки праці та менеджменту Юлія Гринюк (учасник фокус-групи за напрямком "HR"). Робота у фокус-групах триватиме впродовж місяця. Розроблені кейси мають бути апробовані в навчальному процесі та представлені для широкого загалу.
Результатом співпраці викладачів-учасників фокус груп та представників бізнесу повинні стати три практичні кейси на базі даних та досвіду компанії JTI, які в подальшому викладачі ЗВО України зможуть використовувати у навчальному процесі.