Шановні студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління!
Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепiдемiчних заходiв на територiї iз значним поширенням гострої респiраторної хвороби СОVID-19, спричинений коронавiрусом SАRs-СоV-2», постанови Головного державного санiтарного лiкаря України вiд 22.08.2020р. № 50 «Про затвердження протиепiдемiчних заходiв у закладах освiти на перiод карантину у зв'язку з поширенням коронавiрусної хвороби (СОVID-19)» та рiшення державного комiтету з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй вiд 10.09.2020 року щодо вiднесення Києва з 14 вересня 2020 року до територiї, на якiй установлено «помаранчевий рiвень епiдемiчної небезпеки», наказу ректора НУХТ №103 від 11 вересня 2020 року, у Національному університеті харчових технологій із 14 вересня 2020 року по 27 вересня 2020 року лекцiйнi, практичнi та лабораторнi заняття для здобувачiв вищої освiти денної форми навчання проходитимуть згiдно розкладу у форматi вiдеоконференцiй.
Запрошення (посилання) на відеоконференції Ви можете побачити на платформі дистанційного навчання на сторінці відповідної дисципліни за розкладом занять.
У разі виникнення питань, просимо контактувати з викладачами відповідних дисциплін та із дирекцією ННІ ЕіУ.
Дякуємо за розуміння ситуації!