Новини ЕІУ

Видача Е-квитка студентам ЕіУ

Шановні студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління! 

 

Ви зможете отримати Е-квитки щодня з 12:40 год по 15:00 год у кабінеті В-204 (студентська рада), звертатися до Наталії Коваль.

 

Видача Е-квитка здійснюється за таким алгоритмом:

1. Квиток видається один на руки, за пред’явлення роздрукованої квитанції.

2. Студент має надати роздруковану квитанцію та поставити власний підпис, що отримав квиток.

 

Швидких та комфортних вам поїздок.