Студенти-першокурсники освітньої програми «Менеджмент персоналу» Навчально-наукового інституту економіки і управління виявили соціальну ініціативу та спільно з молодшим і старшим кураторами відвідали Святошинський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків з синдромом Дауна й глибокою розумовою відсталістю.

Підготовка відбулась оперативно. На зібрані кошти студенти придбали пазли, набори для малювання, іграшки для дрібної моторики рук, солодощі, засоби гігієни, зібрали гуманітарну допомогу у школах, де навчались, підготували невелику виставу, зробивши такий собі сучасний апгрейд дитячих казок. Магістр-управлінець персоналом Олександра Савотченко з колегою Наталією Усік із івент-агенції CRAZY Аніматори відгукнулись на ініціативу і влаштували для дітей шалене паперове шоу. За відгуками вихователів, ми «запалили» їх підопічних і свято запам’ятається надовго.
Варто зазначити, що люди із синдромом Дауна – надзвичайно талановиті, в чому наші студенти змогли переконатись, побувавши на занятті з художнього розпису та побачивши їх ручні роботи, за які отримано багато винагород. Треба віддати належне співробітникам будинку-інтернату, які самовіддано організовують для вихованців різноманітні заходи, що розвивають їх і соціально адаптують.

В Європі багато «сонячних» людей навчаються у звичайних школах і навіть вишах, створюють сім’ї і активно працюють. Сподіваємось, колись так буде і в Україні…
Наразі Святошинський дитячий будинок-інтернат відкритий для співпраці із волонтерами, благодійними організаціями і просто небайдужими. Добро починається з тебе.
