1 березня в актовій залі НУХТ відбулася яскрава і знакова подія - випускний магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління! Диплом магістра отримали розумні и високоерудовані випускники спеціальностей: «Економіка», освітня програма «Економіка підприємства»; Освітня програма «Реклама та зв’язки з громадськістю»,«Журналістика»; «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит»; «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Менеджмент»; «Маркетинг»; "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"; «Міжнародні економічні відносини», освітня програма «Міжнародна економіка».
Позаду кожного з них майже 6 років наполегливої праці, бурхливого студентського життя, насиченого найяскравішими спогадами і емоціями. Переживання, сльози щастя та море емоцій - все це ціна за дорослішання, безцінний досід та життєву мудрість. У цей день підтримати випускників прийшли найрідніші - їх батьки та друзі.
Випускний - це свято не тільки для наших магістрів, а й для всього колективу інституту, бо це завжди гарний привід висловити щирі слова вдячності викладачам та працівникам інституту за плідну, творчу роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців. То ж, відкривши урочисте дійство, зі словами подяки та гордості до усіх присутніх звернувся директор ННІ ЕіУ Шеремет Олег Олексійович.

До святкових привітань випускників долучилися й викладачі-наставники - їх кращі друзі під час навчання. У свою чергу, від імені усіх магістрів виступили активісти, які протягом цих років розвивали наш рідний інститут, збагачували його досягнення та вели активну громадську діяльність.
Дорогі випускники, вітаємо вас з досягненням чергової важливої вершини, коли отриманий в результаті кропіткої роботи диплом - символізує пропуск у світ нової професії. Нехай збувається все заплановане й не сповільнюється ваш професійний ріст. Сьогодні ви стаєте новим поколінням, генерацією змін, постійним прагненням та ключовим фактором прогресу. І щоб не сталося, пам'ятайте, двері рідного інституту завжди відкриті для кожного з вас!
