Викладачі та студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління вкотре продемонстрували свою згуртованість та вміння організовуватися в правильних напрямках. Протягом двох місяців за їх ініціативи тривала благодійна акція «Допомога дітям-інвалідам», завдяки якій вдалося зібрати багато солодощів, канцтоварів, новорічних сувенірів та іграшок.
Весь зібраний крам наші студенти та викладачі передали до Білоцерківського ДНЗ №32 (ясла-садок) комбінуючого типу «Перлинка» для дітей, які займаються в інклюзивних групах «Синички», «Сонечко», «Дзвіночок», а також в групи компенсуючого типу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату «Соловейки» та «Веснянка» та в групи компенсуючого типу «Зайчики» та «Колосок» для дітей із затримкою психічного розвитку.

Усі вихованці цих груп – особливі, адже вони, незважаючи на своє дитинство, борються за право бути здоровими та соціалізованими. Діагнози діток просто вражають: аутизм, затримка психічного розвитку, загальний недорозвиток мовлення, двобічна сенсоневральна приглухуватість, порушення зору, синдром дауна і ще довгий перелік… Але вони люблять себе такими, які вони є, тому наше завдання – максимально допомагати таким діткам та робити все можливе для покращення їх здоров’я!
В ході акції також було зібрано кошти, на які закуплено 5 пачок підгузок та передано діткам-інвалідам. Особливу увагу було приділено Даринці, яка має дуже рідкісну хворобу – синдром Ленокса-Гасто, – ураження головного мозку, яке призводить до дуже частих приступів епілепсії. Нажаль, дітей з особливими потребами в нашій країні дуже багато, тому так важливо підтримувати їх, допомагати та забезпечувати процес соціалізації! Адже, чужих дітей не буває…