Раніше ми повідомляли, що вже восьмий рік поспіль в Україні проводиться міжнародний конкурс з фінансово-інвестиційного аналізу – “CFA Research Challenge” серед команд студентів-старшокурсників денної форми навчання провідних університетів. Загальна кількість учасників якого склала понад 180 студентів у 36 групах з 27 університетів нашої країни.
Участь у цьому престижному заході, який проводить по усьому світу Міжнародний інститут сертифікованих фінансових аналітиків “CFA Institute”, взяли студенти-фінансисти Навчально-наукового інституту економіки і управління під керівництвом доцента кафедри фінансів ННІ ЕіУ Катерини Багацької.
Цьогоріч вибір організаторів конкурсу в Україні пав на велику міжнародну компанію IT сфери –«Luxoft». Саме тому для досягнення успіхів у написанні звіту студентам інституту ЕіУ довелося вивчати особливості світового IT ринку, знаходити тенденції його розвитку і будувати прогнози стосовно майбутніх ключових показників діяльності компанії та її курсу акцій.
Згідно з умовами конкурсу наша команда протягом 2-х місяців проводила фундаментальний аналіз компанії, акції якої обертаються на одній зі світових фондових бірж, складала інвестиційний звіт і надавала рекомендації інвесторам щодо доцільності придбання, утримання або продажу акцій.
5 лютого CFA Research Challenge оголосив список команд, які отримали найбільш високі оцінки за письмові доповіді і будуть конкурувати у фіналі України. З великою гордістю повідомляємо, що до фіналу увійшла команда представників ННІ ЕіУ у складі: Єлизавети Євтушенко, Ганни Іванцівої, Анастасії Вовк, Богдани Пюро та Аліни Цигляр під керівництвом радника Катерини Багацької.
У фіналі, який відбудеться 23 лютого у вигляді екзаменів, наші студенти будуть змагатися за можливість представляти Україну на EMEA Regional Final у Дубліні, Ірландія у квітні 2018 року.
Слід зазначити, що плідна робота нашої команди над проектом, уже значно покращила їх науково-дослідні навики у сфері фінансово-інвестиційного аналізу і розширила поле професійних компетенцій.
Ми неймовірно пишаємось результатами наших фінансистів і бажаємо, щоб їх наполеглива праця була достойно оцінена у фіналі. Віримо у вашу перемогу, наші розумники!