ШАНОВНІ МАГІСТРИ-ВИПУСКНИКИ 2020 РОКУ!
Повідомляємо вам, що 6 березня (у п'ятницю) о 14.00 в актовій залі університету відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів МАГІСТРА Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.
Пам'ятайте, для того, щоб отримати свої дипломи на сцені - Ви повинні оформити обхідні листи, отримати дипломи в А-525 і до 12:00 06.03.2019 р. обов'язково занести їх в ауд. В-204 Тимченку Олександру Івановичу.
Для того, щоб замовити мантії для урочистого дійства, зверніться до директора Центру культурного розвитку та патріотичного виховання НУХТ Дикого Володимира Богдановича.
Будьте завбачливими і подбайте про усі вище перелічені вказівки, аби Ваше свято пройшло на найвищому рівні.