У спортивному комплексі НУХТ відбулося жеребкування однієї з найочікуваніших щорічних подій нашого університету - Кубка ректора з футзалу. А отже продовж трьох тижнів у нас триватиме свято для всіх поціновувачів яскравої, красивої, динамічної, непоступливої, чоловічої гри.
Вже 7 листопада (середа) о 14.00 володар Кубка ректора НУХТ чотирьох останніх розіграшів - команда нашого Інститу починає свій шлях у важкому спортивному поході, аби ще й на 5ий рік поспіль залишити красень - Кубок у стінах Навчально-наукового інституту економіки і управління. Наші хлопці проведуть турнір за таким розкладом:
7 листопада, 14.00 ННІ ЕіУ - БТЕК
8 листопада, 14.00 ННІ ЕіУ - ННІ ТІ
12 листопада, 13.00 ННІ ЕіУ - ГРТБ
13 листопада, 13.00 ННІ ЕіУ - ННІ ХТ
14 листопада, 13.00 ННІ ЕіУ - АКС
19 листопада о 13.00 та 14.00 пройдуть півфінальні ігри, а 20 листопада о 14.00 - фінальна гра.
Запрошуємо усіх приходити до спорткомплексу та підтримувати каманду інституту ЕіУ!
Адже, ЕіУ - це життя, а не мить! Разом - до перемоги!