Нещодавно у спорткомплексі НУХТ відбувся спортивний турнір "Кубка першокурсника з настільного тенісу". Честь Навчально-наукового інституту економіки і управління захищали студенти першого курсу спеціальності «Маркетинг» Ксенія Бурдейна і Андрій Гриценюк та студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Ілля Бєліченко.
Протягом тижня студенти ННІ ЕіУ стійко трималася у боротьбі з командами суперників, демонструючи неабияку майстерність за тенісними столами. Наполегливість, майстерність та вправність наших спортсменів далася взнаки - за результатами змагань збірна нашого інституту завоювала перше місце у загальноуніверситетському турнірі "Кубок першокурсника з настільного тенісу"!
Щиро вітаємо тенісистів ННІ економіки і управління з отриманням "золота" змагань та бажаємо не зупинятися і вдосконалюватись задля підкорення нових вершин спортивного Олімпу!