Новини ЕІУ

Нові принципи та підходи до маркетингового мислення

8 жовтня 2024 р. у Навчально-науковому інституті економіки і управління для здобувачів освіти спеціальності 075 «Маркетинг» магістерського та докторського рівня була  проведена гостьова лекція на тему: «Маркетингове мислення 5.0: нові принципи та підходи» професором кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом Державного біотехнологічного університету (м. Харків) Жегус О.В.

На лекції було розглянуто сучасні актуальні принципи та підходи щодо маркетингового мислення і професійних суджень.

Близько 100 осіб, які долучились до гостьової лекції із значної кількості вищих навчальних закладів України, мали можливість познайомитись із авторською концепцією маркетингових можливостей та її складовими.

Як утримати бізнес у період підвищення цін, етичні норми маркетингу в бізнесі, розвиток маркетингового мислення в аспекті креативності та нестандартних підходів, філософія служіння людям, інклюзивність як фундамент розвитку людського капіталу, принцип людиноцентричності в маркетингу, створення цінностей для споживача, а не просте задоволення його потреб – ці та багато інших цікавих питань було обговорено на зустрічі. 

Кожен з присутніх мав змогу висловити свою точку зору та власне бачення щодо тієї чи іншої маркетингової проблеми.

Численні запитання слухачів засвідчили велику зацікавленість до тематики лекції. Щиро дякуємо д.е.н., професору Жегус О.В. за цікаву лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.