28 червня в актовій залі НУХТ відбулася знакова подія - Навчально-науковий інститут економіки та управління відсвяткував вручення дипломів бакалаврів.
Дипломи бакалаврів отримали випускники усіх наших спеціальностей: «Економіка», «Журналістика», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та фондовий ринок», «Менеджмент», «Менеджмент персоналу», «Маркетинг»; "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"; «Міжнародні економічні відносини».
Позаду залишились 4 роки наполегливої праці. Переживання, інколи навіть сльози, щастя та море емоцій – це все ціна за безцінний досвід та отримані знання. Це був довгоочікуваний день для наших випускників. На їхнє студентське життя припали величезні випробовування - світова пандемія COVID-19 та повномасштабне вторгнення ворога. Більшість своїх днів вони проводили за компʼютерами, здобуваючи знання в онлайн-форматі. Не зважаючи, на всі перешкоди, наші здобувачі змогли завершити своє навчання та відсвяткувати його урочисто, одягнувши мантії випускника. На свято привітати та підтримати наших випускників прийшли найрідніші – батьки та друзі.
Випускний – це свято не тільки для наших бакалаврів, а й для всього колективу інституту, бо це – завжди гарний привід висловити щирі слова вдячності викладачам та працівникам інституту за плідну, творчу роботу з підготовки висококваліфікованих фахівців. То ж, відкривши урочисте дійство, зі словами подяки та гордості до усіх присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Арсеньєва Лариса Юріївна.
До святкових привітань також долучилися завідуючі випускних кафедр, гаранти освітніх програм і викладачі, які всі ці роки допомагали в процесі навчання.
Дорогі випускники, вітаємо вас з досягненням чергової важливої вершини, коли отриманий у результаті кропіткої роботи диплом символізує перепустку в світ вашої професії. Відтепер ви стали новим поколінням, генерацією змін, постійним прагненням та ключовим фактором прогресу. І щоб не сталося, пам'ятайте: двері рідного інституту завжди відкриті для кожного з вас, бо ЕіУ - це життя, а не мить!