Ось і завершилося свято рекламістів, а отже, ми маємо переможців серед учасників конкурсу «НЕштучний інтелект»!
Експертне журі, до якого входили магістранти 1-2 курсів та випускники спеціальності "Реклама та зв'язки з громадськістю", оцінило конкурсні роботи студентів.
На завершення Дня рекламіста відбулася зум-зустріч із фінальною презентацією робіт. Нагадаємо, що у конкурсі брали участь студенти-рекламісти 1-4 курсів, які розробляли рекламні креативи для продуктів здорового харчування, згенерованих ШІ. Визначення переможців відбувалося в два етапи: спочатку голосували всі охочі в соцмережах, а потім до справи долучилося журі.
Отже, вітайте наших переможців:
1 місце - Скітович Діана (1 курс)— фітнес-батончик «Міцний горішок»;
2 місце - Шеремет Євгенія (4 курс)— продукт для корисного сніданку "Nutri Dzenn";
3 місце- Серебреннікова Каміла (1 курс) — йогурт "Vataberry boosters".
Також були відзначені роботи усіх інших учасників, але конкуренція - безжальна справа. На учасників конкурсу очікують призи від кафедри маркетингу та додаткові бали із дисциплін.
Дякуємо всім, хто розділив разом з нами свято найкреативнішої професії! Усім натхнення та приголомшливих ідей!