Новини ЕІУ

Секрети практичного менеджменту

Бакалаври Навчально-наукового інституту економіки і управління освітньої програми «Менеджмент» стали учасниками майстер-класу, який проводив сертифікований консультант Adizes Institute (США), міжнародний консультант з трансформації бізнесу Борис Шевельов.

Майстер-клас на тему «Чи оптимальна структура вашої компанії?» був актуальним та корисним з точки зору практики проєктування організації, особливо для здобувачів-першокурсників, які наразі вивчають дисципліну «Організаційний дизайн».

Пан Борис доступно і цікаво поділився знаннями та власним досвідом щодо крос-функціональної взаємодії, особливостей «чайка-менеджменту», проблем проєктування організаційної структури та особливості кольорових організаційних структур. Він навів багато практичних ситуацій зі своєї консультаційної практики щодо конфліктів при проєктуванні організаційної структури та способів їх уникнення. Здобувачів-менеджерів ННІ ЕіУ зацікавив його чотириступеневий підхід до зміни організаційної структури, взаємозв’язок життєвого циклу підприємства з його дизайном.

Також на цьому майстер-класі наші студенти спеціальності «Менеджмент» мали можливість прокачати й софт-скіли, активно комунікуючи зі спікером та іншими учасниками.