Новини ЕІУ

Про виклики на старті кар’єри ейчара від міжнародної бізнес-школи Laba

Нещодавно здобувачі  освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» освтніх ступенів «бакалавр» і «магістр» взяли участь в організованому міжнародною бізнес школою Labа вебінарі на тему «Як стати  HR’ом: виклики на старті кар’єри», який провела HR-директорка  Work.ua, провідної платформи працевлаштування в Україні, Ольга Тарасевич.

Спікерка розповіла про свій професійний шлях у HR-сфері: 15 років досвіду в компаніях (Приватбанк, Englishdom, «Щедро»), кар’єрне зростання  від спеціаліста з внутрішніх комунікацій до HR-директорки у компанії із понад 200 співробітників.

На вебінарі обговорювалися питання роботи з людськими ресурсами: рекрутинг, мотивацію співробітників, межі компетенцій HR-менеджера та набір навичок, які необхідні для старту карʼєри в HR-галузі.

Цікавим для здобувачів ННІ ЕіУ – майбутніх ейчарів була розповідь HR-фахівця про деталі, чим відрізняється HR-менеджер від рекрутера, пояснення їхніх обов’язків на практичних прикладах діяльності компаній. Було продемонстровано, які  Soft і Hard skills необхідні у роботі HR-менеджера. Зокрема, Soft skills  ‒ комунікативні навички, емпатія, системність, робота  в команді, коучинг та інші;  Hard skills ‒ навички створення основних HR-процесів, навички користування HRіS, навички HR-звітності тощо.

Затребуваним питанням для слухачів стала запропонована лекторкою покрокова інструкція, як зробити кар’єру в HR-галузі.

Викладачі і студенти  щиро вдячні Ользі Тарасевич та команді  бізнес-школи Labа за актуальний вебінар від HR-практика, проведений на високому професійному рівні.