Новини ЕІУ

Про сучасні виклик ринку праці від people-менеджерки мережі FastCTO

03 травня 2023 року відбувся вебінар «Виклики сучасного ринку праці. Управління персоналом на прикладі бостонської ІТ-компанії», який провела Ольга Садула, people manager at  FastCTO Puerto de la Cruz, Canary Islands, Spain. У заході активну участь взяли аспіранти ННІ ЕіУ та здобувачі освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» освітніх рівнів «бакалавр» і «магістр».

Cпікерка поділилась своїм баченням сучасного міжнародного ринку праці для фахівців різних спеціальностей, у тому числі і економічних. Розповіла про  унікальну та цікаву модель функціонування бізнесу в мережі «FastCTO», яка виступає засновниками, радниками, керівниками та інвесторами. Зокрема, на прикладі бостонської ІТ-компанії продемонструвала, як команда «FastCTO» допомагає стартапам, зіставляючи їх із справжніми досвідченими технічними директорами, створює команду розробників ‒ іноді з внутрішніми розробниками, а іноді з Upwork.

Пані Ольга акцентувала увагу здобувачів на особливостях пошуку роботи на міжнародному ринку праці: сучасній ситуації з вакансіями, затребуваних посадах і обов’язковій вимозі для кандидатів ‒ знанні іноземної мови.  Для здобувачів цікаво було дізнатися про можливості використання  штучного інтелекту, зокрема ChatGPT, в навчанні і роботі. Детально розповіла про основні аспекти, які потребують уваги при інтерв’ю з роботодавцями та написанні резюме кандидата на вакантну посаду.

Спікерка надала відповіді на численні питання здобувачів про власний досвід працевлаштування в компанії «FastCTO», різницю між посадами «People manager» і «HR-manager», можливі форми оплати праці та інші.

Викладачі  і здобувачі щиро вдячні Ользі Садулі за інформативний вебінар, бажають подальшого професійного розвитку в HR-cфері і чекають на нові спільні творчі зустрічі.