Доцентка Тетяна Луцька відкрила тижневий обмін досвідом із колегами лекцією на тему «Внутрішня організація та управління органів державної влади» для здобувачів другого курсу освітньо-професійної програми «Економіка та правове забезпечення бізнесу». Лекторкою було окреслено особливості організації і координування з метою ефективного управління органів державно влади на регіональному та державному рівнях, виокремлено актуальність злагодженої роботи в сучасних умовах в формі дискусії між учасниками заняття.
Доцент Володимир Слободян разом із здобувачами 2 курсу освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» розглянули актуальні питання в межах теми лекції «Правове регулювання трудових відносин підприємства». Теоретичні основи було доповнено оновленнями у трудовому законодавстві тимчасового і не лише спричинених воєнним станом, що є своєчасно і цікаво для обговорення.
Завершився тиждень внутрішньо кафедрального обміну досвідом лекцією доцентки Ольги Михайлик для здобувачів 3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» та освітньо-професійної програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» на тему «Ринок продукції (послуг) та маркетингова діяльність підприємств харчової промисловості». Окрім теоретичного матеріалу лекторка виділила особливості сучасної маркетингової діяльності, навела багато прикладів практичного характеру із врахуванням спеціальності здобувачів, які стали слухачами теми.
Викладачі продемонстрували високий рівень володіння матеріалами та ораторських навичок. Дякуємо колегам за отриманий досвід та цікаві і актуальні теми сьогодення з точки зору економічного і правового аспекту ведення бізнесу. Бажаємо подальшого наукового-педагогічного зростання.