Новини ЕІУ

Відзначено професіоналів

22 грудня 2022 року в дистанційному режимі відбулася Конференція трудового колективу університету. Одним із питань порядку денного було відзначення працівників Національного університету харчових технологій.

Ректор НУХТ, професор Олександр Шевченко зауважив, що ніякі труднощі, ніякий ворог не завадить нам якісно виконувати свої завдання й відзначати наших колег за сумлінну працю, активний розвиток вітчизняної освіти і науки. Приємно, що серед відзначених були і працівники Навчально-наукового інституту економіки і управління. Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність Грамотою МОНУ була нагороджена доцентка кафедри обліку і аудиту Ольга Михайленко, а Подяками МОНУ - доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Олена Безпалько і доцентка кафедри маркетингу Світлана Розумей.

Щиро вітаємо викладачів ННІ ЕіУ із високими відзнаками і бажаємо подальших значних науково-педагічних здобутків.