Новини ЕІУ

Наукова активність викладачів ННІ ЕіУ

Викладачі та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ беруть участь в наукових конференціях та освітніх заходах в рамках кафедрального наукового проекту.

Дивитись

На хвилі яскравих рекламних подій

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальностей "Маркетинг", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Реклама та зв'язки з громадськістю" відвідали міжнародну виставку реклами REX-2018

Дивитись

Поповнюємо арсенал спортивних перемог

Студент спеціальності «Менеджмент» ННІ ЕіУ Володимир Мотуз виборов почесне друге місце і срібну медаль на "Кубку першокурсника НУХТ" з шахів.

Дивитись

Переможний дебют

Студентка першого курсу спеціальності «Журналістика» Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Кікоть виборола перше місце на "Кубку першокурсника НУХТ" з шашок.

Дивитись

Творчі пошуки рекламістів

Студенти другого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління вже активно поринули у навчальний процес.

Дивитись

Практикуємо менеджмент з найкращими агро-харчовими університетами світу

Викладач кафедри фінансів Юрій Кулинич переймав досвід менеджменту на закордонних модулях програми AgriFood MBA Києво-Могилянської бізнес школи.

Дивитись

Психологічний дискусійний клуб НУХТ

У Національному університеті харчових технологій розпочинає роботу психологічний дискусійний клуб

Дивитись

Розвиваємо навики підприємництва

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальностей "Маркетинг" і "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" вчилися основним навикам підприємництва у представника рекламної компанії AZET Group Євгенія Толочина

Дивитись

Знайомство з родиною ЕіУ

11 вересня в Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулася зустріч директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета та студентського активу з першокурсниками.

Дивитись

«Залишитися в живих» або неофіційне хрещення в студенти

Першокурсники Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли неофіційну посвяту в студенти, яку підготували для них старшокурсники.

Дивитись