Чому бізнес повинен бути соціальним

Фахово про бренд роботодавця та інші тренди в HR

Cтуденти та викладачі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали професійний івент «Ринок праці управлінця: тренди 2017», який відбувся у бізнес-школі МІМ-Київ.

Демонструємо стабільно високі досягнення

20 квітня студенти 1, 3 курсів та магістранти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки ФСП». 2 місце виборов магістр спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІ ЕіУ Олександр Кравченко, а 3 місце зайняв студент першого курсу Апостол Владислав.

Визначаємо кращих на економічній вікторині

18 квітня у студентському гуртожитку №3 викладачами кафедри економічної теорії традиційно було проведено вікторину на краще знання економічної теорії серед студентів І-ІІ курсів Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Мотивований персонал - успішний бізнес

Студенти спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали тренінг «Мотивація і демотивація підлеглих. Управління, побудоване на участі» від Наталії Романенко - президента Європейської Федерації Коучів України (ECF Ukraine) та власниці проектної групи «HR-LAND™».

Зі світлим святом Великодня!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) НУХТ Олега Шеремета з великим святом Воскресіння Христового

Студенти ННІ ЕіУ – чемпіони України з футзалу!

Здобувши перемоги у "фіналі чотирьох" над командами Сумського державного університету (СумДу) з рахунком 5-4 і Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника («Ураган-ПНУ») з рахунком 7-4, збірна команда Національного університету харчових технологій (СК НУХТ) завоювала золоті медалі чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів! НУХТ - чемпіон України з футзалу!

Висока оцінка актуальних досліджень

4-6 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», у якому друге місце виборола магістр спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" ННІ економіки і управління Катерина Соловей.

Бізнес-тур управлінців персоналом в Lifecell

Проект «ProductiveWorkspace» кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ, в рамках якого її вихованці вивчають умови праці, побуту та корпоративну культуру провідних компаній України безпосередньо «на місцях», поповнився новим об’єктом дослідження. Студенти-управлінці персоналом 2 і 4 курсів були відібрані для участі в бізнес-турі Lifecell, який організувала команда Ukrainian generation – освітній проект для молоді.

Вивчаємо сучасні бухгалтерські функції

11 квітня студенти спеціальності «Облік і аудит» Навчально-наукового інституту економіки і управління провели виїзне заняття на базі міжнародної аудиторської компанії «Ernst & Young».