Знайомимось з практикою соціальних стартапів

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління стали гостями фестивалю Startup Kultur 2017, що проходив під егідою Goethe-Institut-Ukraine в зоні креативних мануфактур IZON.

Секретна зброя успішних комунікацій

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління вчились техніці комунікацій між керівниками та підлеглими у Наталії Романенко, президента Європейської Федерації Коучів України (ECF Ukraine) та власниці проектної групи «HR-LAND™».

Культура управління кадрами на Recruitment Day для HR

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління стали учасниками чергового Recruitment Day, організованого освітнім проектом Ukrainian generation.

Адаптуємось в колі кращих роботодавців

Першокурсники спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління ознайомилися з актуальними програмами стажувань на виставці Internship від команди проекту StudPoint.

Учимося новим трендам в маркетингу

У рамках Міжнародного дня арт-терапії студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління побували на майстер-класах по арт-психології.

Вивчаємо підприємництво на практиці

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали відкриття нової точки української мережі продовольчих гіпермаркетів «Мегамаркет».

Збагачуємо кругозір новинками «REX-2017»

Студенти спеціальностей «Маркетинг» та «Реклама і зв’язки з громадськістю» разом із викладачами відвідали ХХІ міжнародну виставку реклами «REX-2017».

У пошуках успішного працевлаштування

20 вересня в НУХТ відбувся благодійний Ярмарок кар’єри, активну участь в якому взяли студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління.

За лаштунками професії PR-спеціаліста

Перспективні погляди у майбутнє

13 вересня відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового інституту економіки і управління.