Ін’єкція креативності для ейчарів від Уолта Діснея

Студенти і викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ відвідали тренінг «Методика креативності по Walt Disney» від Наталі Матусевич.

На шляху до безпрограшного кар'єрного успіху

Студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали Ярмарок вакансій НУХТ-ВЕСНА 2018.

Динамічний маркетинг для майбутніх фахівців галузі

Студенти-маркетологи Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали захід від «Projector», на якому були представлені рішення реальних бізнес-кейсів.

Підкорюємо спортивний олімп

Студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ Павло Шумейко здобув перше місце з тенісу в єдиному в Україні Турнірі ITF 2 категорії.

Зі святом весни, любові і краси!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з 8 Березня

Челендж спікерів: тренди бізнесу та персональні stories

Студенти-управлінці персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління продовжують розвивати скіли підприємництва.

Тест-драйв з HR

На дні відкритих дверей НУХТ-2018 колектив кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ влаштував майбутнім абітурієнтам справжні перегони на майстер-класі «Тест-драйв з HR».

Інтеграція у європейський освітній простір

Студенти-маркетологи Навчально-наукового інституту економіки і управління дізнались про структуру вищої освіти у Франції і з'ясували основні переваги навчання та стажування у цій країні.

Фінальні акорди університетського життя

2 березня у стінах актової зали НУХТ відбулося грандіозне свято – урочисте вручення дипломів магістра випускникам Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Потужний HR-бренд як порятунок бізнесу від кадрового дефолту

Студенти та викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ стали учасниками HR-івенту Inspiration Day, присвяченому питанням побудови та просування бренду роботодавця.