Зустріч студентів ННІ ЕіУ з гарантом ОПП «Менеджмент»

У жовтні гарант освітньої програми «Менеджмент», доцент Світлана Дунда провела низку зустрічей зі студентами 1-4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Основні аспекти нової моделі атестації аудиторів

27 жовтня на кафедрі обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління ОРГАНОМ СУСПІЛЬНОГО НАГЛЯДУ ЗА АУДИТОРСЬКОЮ ДІЯЛЬНСТЮ було організовано зустріч викладачів та здобувачів всіх курсів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" з завідувачем відділу з питань атестації Віктором Кушніром.

Тренуємо навики менеджменту креативних індустрій

Наприкінці жовтня 13 здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» 1-3 курсів та магістратури ННІ ЕіУ стали стажерами на головній події молодіжної fashion-індустрії країни – Junior Fashion Week (JFW) 2021 у КВЦ «Парковий».

Вивчаємо особливості роботи в IT-сфері

У ННІ ЕіУ відбулася зустріч викладачів кафедри економіки праці та менеджменту й здобувачів, котрі навчаються за освітньо-професійними та освітньо-науковими програмами «Менеджмент», «Менеджмент персоналу» і «Менеджмент та адміністрування», із кандидаткою економічних наук, провідною фахівчинею Анастасією Сахненко, що обіймає посаду спеціалістки з управління даними у компанії «Global-Mediator Україна».

Онлайн-івент «Marketing.One Love» до Дня маркетолога

В День маркетолога на кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління було проведено онлайн-івент «Marketing.One Love» для здобувачів ОП "Маркетинг".

Ефективність мережі банку

На запрошення професора Володимира Лисенка 23 жовтня для здобувачів ННІ ЕіУ спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 3, 4 та 5-го курсів було проведено гостьову лекцію на тему «Ефективність мережі банку» начальницею управління розвитку дистрибуції та контролю сервісу мережі АТ «Укргазбанк», к.е.н., Ганною Кіщенко.

Викладачі ННІ ЕіУ покращують професійні навички

Старший викладач кафедри маркетингу ННІ ЕіУ, Ірина Володимирівна Ніколаєнко, прошла сертифікований курс "Постановка голосу та технiки мовлення" від АТ "ТРК ЛЮКС".

Незамінність рекламістів в епоху Human Service

Напередодні Дня рекламіста здобувачі спеціальності 061 «Журналістика» та 075 «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з викладачами кафедри маркетингу, Ольгою Лелекою, Світланою Степанчук та Катериною Семененко, відвідали публічну лекцію від комунікаційної групи dentsu Ukraine на тему «Незамінність рекламістів в епоху Human Service».

Досвід від випускниці ННІ ЕіУ

У ННІ ЕіУ відбулася зустріч студентів старших курсів спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг» з випускницею кафедри економіки і права, а нині співробітником компанії PwC, Тетяною Загородньою.

Особливості сфери страхування життя

18 жовтня у Навчально-науковому інституті економіки і управління доцентка кафедри фінансів Катерина Третяк провела відкриту лекцію з дисципліни «Страхові послуги» для здобувачів 4 курсу спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".