До уваги МАГІСТРІВ-ВИПУСКНИКІВ!

Урочиста церемонія вручення дипломів МАГІСТРА відбудеться...

Як і навіщо маркетологам візуалізувати контент

Викладачі кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління доценти Світлана Розумей та Наталія Скригун відвідали майстер-клас на тему  «Infographics in BA communications: when and what to draw?» від Єви Корнеплянської, бізнес-тренера школи Skills Up.

Графіки консультацій викладачів

Графіки консультацій та приймання академічної заборгованості викладачами у студентів ННІ ЕіУ

Тонкощі дистанційного управління для маркетологів

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали майстер-клас «Як працювати з віддаленими командами», що проводився на території Loft KWINHALL за сприяння IT-консалтингової компанії «QUBIT LABS».

Scholarship в Україні: Грант на річну оплату навчання у ВНЗ

До уваги студентів ННІ ЕУ! Оголошується конкурс Scholarship в Україні: весна 2019 - Грант на річну оплату навчання у ВНЗ.

Кейс HR-брендингу для міжнародного банку

Команда управлінців персоналом 2 курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління продемонструвала високі результати у конкурсі на краще рішення кейсу «WOW-ефект: як бренду роботодавця стати мрією для покоління Z», який провели освітній стартап CASERS і Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Студент ННІ ЕіУ – серед переможців чемпіонату світу з пауерліфтингу

Студент Навчально-наукового інституту економіки і управління Павло Підобід виборов бронзову медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу.

Графіки консультацій викладачів у період дистанційного навчання

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управліня Олега Шеремета з Новим роком і Різдвом Христовим

Ефективні дослідження цифрової економіки

Робота студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Аліни Новак ввійшла у число найкращих на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, організованого HyperHost.UA