Поповнюємо арсенал спортивних перемог

Студент спеціальності «Менеджмент» ННІ ЕіУ Володимир Мотуз виборов почесне друге місце і срібну медаль на "Кубку першокурсника НУХТ" з шахів.

Переможний дебют

Студентка першого курсу спеціальності «Журналістика» Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Кікоть виборола перше місце на "Кубку першокурсника НУХТ" з шашок.

Творчі пошуки рекламістів

Студенти другого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління вже активно поринули у навчальний процес.

Практикуємо менеджмент з найкращими агро-харчовими університетами світу

Викладач кафедри фінансів Юрій Кулинич переймав досвід менеджменту на закордонних модулях програми AgriFood MBA Києво-Могилянської бізнес школи.

Психологічний дискусійний клуб НУХТ

У Національному університеті харчових технологій розпочинає роботу психологічний дискусійний клуб

Розвиваємо навики підприємництва

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальностей "Маркетинг" і "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" вчилися основним навикам підприємництва у представника рекламної компанії AZET Group Євгенія Толочина

Знайомство з родиною ЕіУ

11 вересня в Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулася зустріч директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета та студентського активу з першокурсниками.

«Залишитися в живих» або неофіційне хрещення в студенти

Першокурсники Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли неофіційну посвяту в студенти, яку підготували для них старшокурсники.

Спорт заради життя

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління у складі команди НУХТ взяли участь у благодійному забігу Intersport Ukraine Run 2018.

Програма, що розширює кордони

Студентка спеціальності "Економіка підприємства" Навчально-наукового інституту економіки і управління навчається за програмою "Еразмус+" у Щецині, Польща.