Абсолютні чемпіони!

Чоловіча збірна ННІ ЕіУ п'ятий рік поспіль завоювала Кубок ректора НУХТ з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру!

Вдосконалюємо англійську на “Еnglish speaking club”

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела чергове засідання “Еnglish speaking club”.

Курс на розвиток економіки та суспільства

Студенти, аспіранти та молоді учені ННІ ЕіУ беруть участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції, організованій кафедрою економіки праці та менеджменту.

Оголошується конкурс  Еразмус+

До уваги студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління! Оголошується конкурс  Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2018-2019 н. р. з 01 березня 2019 року по 30 червня 2019 року  у Щецинському університеті (м.Щецин, Польща).

Фінансисти у центрі інноваційного середовища

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали перший інноваційний парк в Україні Unit.city.

У тренді сучасних маркетингових технологій

Викладачі кафедри маркетингу ННІ ЕіУ НУХТ взяли участь у одній із головних галузевих подій осені - конференції "Україна 2018: стриманий оптимізм" від міжнародної дослідницької агенції GfK.

З Міжнародним днем студентів!

Привітання директора Начально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета з Міжнародним днем студентів

Магія таємничої казки на Вечорі інституту ЕіУ

15 листопада в актовій залі НУХТ відбулося неймовірне свято казки, спражніх див та магії, на яке чекали не лише студенти, а й університет загалом - Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління "Аліса в країні чудес".

Розвиваємось з Get Business Festival 2018

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали фестиваль для малого бізнесу – Get Business Festival 2018.

Найцікавіше від провідних спеціалістів для студентів ННІ ЕІУ

Студенти ННІ ЕІУ разом із викладачами та кураторами відвідали ряд цікавих майстер-класів у межах Ярмарку вакансій НУХТ.