З Днем Незалежності України!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем Незалежності України

Вперед - до підкорення спортивного Олімпу!

19 серпня у столиці Казахстану, Алмати, стартував чемпіонат світу серед студентів з футзалу. У складі чоловічої та жіночої українських збірних беруть участь студенти ННІ ЕІУ. Вітаємо наших спортсменів з блискучими результатами та бажаємо перемог у наступних іграх турніру !

Посвята у студенти ННІ ЕіУ

Посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ

Увага! Поселення в гуртожиток

Графік поселення в гуртожиток студентів першого курсу ННІ ЕіУ

З Днем працівника торгівлі!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем працівників торгівлі.

Стань частиною ННІ ЕіУ!

З 2 липня почався прийом заяв від вступників на спеціальності Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Результативне завершення літнього англомовного кампусу НУХТ

ННІ ЕІУ вже другий рік поспіль виступив організатором літнього кампусу з вивчення англійської мови, де  студенти та викладачі усіх інститутів та факультетів НУХТ підвищували свій лінгвістичний рівень знань.

З Днем бухгалтера!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем бухгалтера.

Квестові перегони ейчарів

Не зважаючи на канікули, студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕІУ продовжують працювати над своїм професійним апгрейдом.

Літній англомовний кампус НУХТ - розпочато

Розпочав роботу літній англомовний кампус НУХТ 2018, організований за ініціативи Навчально-наукового інституту економіки і управління.