Сеанс спіритизму для HR

Викладачі та студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ тренують навики комунікацій та тімбілдінгу на вечірці від Rabota.ua і Questoria.

Перші кроки в опануванні викладацької майстерності

Аспіранти першого року навчання ННІ ЕіУ провели лекційні та семінарські занять для студентів молодших курсів.

Квест-тури управлінців персоналом до роботодавців

Управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у квест-турі Райффазен Банку Аваль.

Авангард професійних досягнень

Професор кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Соломянюк стала учасником IV Національного форуму «Бізнес і університети: розвиваємо підприємництво майбутнього».

Магістри-підприємці у вирі інновацій

Магістри спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ННІ ЕіУ відвідали Міжнародний форум інновацій «Innovation Market 2018».

Про економіку англійською мовою

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася презентація серії підручників.

Розв'язуємо сучасні проблеми фінансів, обліку і оподаткування

21-22 листопада кафедрами фінансів та обліку і аудиту ННІ ЕІУ в НУХТ було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів».

Золотий стандарт ЕіУ

Спортсменки ННІ ЕіУ вибороли 1 місце у Спартакіаді НУХТ з шашок.

Фінансова гра

Студенти ННІ ЕІУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" змагалися між собою, хто краще представить себе на фінансовому ринку.

Розглядаємо актуальні питання економіки

Студенти ННІ ЕіУ взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової і переробної галузей АПК», організованій кафедрою економіки і права.