Новини ЕІУ

Сеанс спіритизму для HR

Викладачі та студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ тренують навики комунікацій та тімбілдінгу на вечірці від Rabota.ua і Questoria.

Дивитись

Перші кроки в опануванні викладацької майстерності

Аспіранти першого року навчання ННІ ЕіУ провели лекційні та семінарські занять для студентів молодших курсів.

Дивитись

Квест-тури управлінців персоналом до роботодавців

Управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у квест-турі Райффазен Банку Аваль.

Дивитись

Авангард професійних досягнень

Професор кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Соломянюк стала учасником IV Національного форуму «Бізнес і університети: розвиваємо підприємництво майбутнього».

Дивитись

Магістри-підприємці у вирі інновацій

Магістри спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ННІ ЕіУ відвідали Міжнародний форум інновацій «Innovation Market 2018».

Дивитись

Про економіку англійською мовою

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася презентація серії підручників.

Дивитись

Розв'язуємо сучасні проблеми фінансів, обліку і оподаткування

21-22 листопада кафедрами фінансів та обліку і аудиту ННІ ЕІУ в НУХТ було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів».

Дивитись

Золотий стандарт ЕіУ

Спортсменки ННІ ЕіУ вибороли 1 місце у Спартакіаді НУХТ з шашок.

Дивитись

Фінансова гра

Студенти ННІ ЕІУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" змагалися між собою, хто краще представить себе на фінансовому ринку.

Дивитись

Розглядаємо актуальні питання економіки

Студенти ННІ ЕіУ взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової і переробної галузей АПК», організованій кафедрою економіки і права.

Дивитись