Новини ЕІУ

Розвиваємо навики підприємництва

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальностей "Маркетинг" і "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" вчилися основним навикам підприємництва у представника рекламної компанії AZET Group Євгенія Толочина

Дивитись

Знайомство з родиною ЕіУ

11 вересня в Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулася зустріч директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета та студентського активу з першокурсниками.

Дивитись

«Залишитися в живих» або неофіційне хрещення в студенти

Першокурсники Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли неофіційну посвяту в студенти, яку підготували для них старшокурсники.

Дивитись

Спорт заради життя

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління у складі команди НУХТ взяли участь у благодійному забігу Intersport Ukraine Run 2018.

Дивитись

Програма, що розширює кордони

Студентка спеціальності "Економіка підприємства" Навчально-наукового інституту економіки і управління навчається за програмою "Еразмус+" у Щецині, Польща.

Дивитись

Зустріч директора та студентського активу ННІ ЕіУ з першокурсниками

Відбудеться зустріч директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета і студентського активу інституту з першокурсниками

Дивитись

Відзначили корифеїв ННІ ЕіУ

Професорів та фундаторів кафедри обліку і аудиту ННІ ЕіУ Чернелевського Л.М. і Ткаченко Н.М. нагородили найвищою відзнакою університету – нагрудним знаком «За академічні заслуги».

Дивитись

З Днем підприємця!

Привітання директора ННІ ЕіУ НУХТ Олега Шеремета з Днем підприємця

Дивитись

Тут зростають лідери

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулася урочиста посвята у студенти.

Дивитись

Студенти ННІ ЕіУ – призери чемпіонату світу з футзалу!

Студенти ННІ ЕіУ НУХТ на студентському чемпіонаті світу з футзалу завоювали друге місце і срібні медалі у складі жіночої збірної України та третє місце і бронзові медалі у складі чоловічої збірної України

Дивитись