Крок до успішного працевлаштування

У Національному університеті харчових технологій відбувся традиційний Ярмарок вакансій «НУХТ ВЕСНА - 2019», на якому студенти ННІ ЕІУ зустрілися з представниками кращих роботодавців України.

Зі святом весни, любові і краси!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з 8 Березня

Фінальний акорд студентського життя

1 березня відбулася знакова подія - випускний магістрів ННІ-ЕІУ! Позаду майже 6 років наполегливої праці, бурхливsого студентського життя, насиченого найяскравішими спогадами. Переживання, сльози щастя та море емоцій!

Як перемогти лінь та жити без меж

24 лютого студенти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали живий тренінг «Переможець ліні. Життя без меж» від видатних спікерів Іцхака Пінтосевича та Ніка Вуйчича.

Vivat магістри - 2019!

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулися успішні захисти кваліфікаційних дипломних робіт студентами освітнього ступеня магістр спеціальностей "Маркетинг", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Журналістика" освітньої програми "Реклама та зв'язки з громадськістю".

Професійний бекграунд випускників-ейчарів в дії

На кафедрі економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ відбулись захисти 27 магістерських робіт студентів денної і заочної форм навчання, а також 9 бакалаврських робіт студентів-заочників спеціалізації (напряму підготовки) «Управління персоналом та економіка праці».

Підкорюємо нові наукові ступені

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» денної і заочної форми навчання Навчально-наукового інституту економіки і управління завершили захисти дипломних робіт здобувачів першого (бакалаврсього) і другого (магістерського) ступенів.

Блискучі досягнення фінансистів

Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ вдало захистили 14 дипломних робіт ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання та 39 дипломних робіт ОКР «Магістр» денної та заочної форм навчання.

Фінішна пряма магістрів-міжнародників ННІ ЕіУ

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулися успішні захисти магістерських робіт студентів спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

Чужих дітей не буває: благодійна акція маркетологів

Викладачі та студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління ініціювали та провели благодійну акцію «Допомога дітям-інвалідам».