Сучасні реалії та нові формати маркетингових комунікацій

Студенти кафедри маркетингу зі спеціальностей 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво торгівля та біржова діяльність», 061 «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали гостьову лекцію стейкхолдера Наталії Білодідової, менеджера з маркетингу ТРЦ «Гулівер».

Забіг «Шаленої лами»

У перший тиждень листопада бакалаври освітньої програми «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь в освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри заводів» 3.0 від UGEN – HR бренд агенції, яка допомагає студентам у працевлаштуванні, а бізнесу у пошуках нових спеціалізованих кадрів.

В гостях у пивного монстра

Здобувачі освітніх програм «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки і управління познайомились з історією створення та виробничою діяльністю міжнародного лідера з виробництва пива – компанії AB InBev Efes.

Студенти ННІ ЕіУ долучились до "Радіодиктанту національної єдності"

Викладачі та студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління долучилися до 21-го флешмобу "Радіодиктант національної єдності" до Дня української писемності та мови.

Знайомимося із старшокласниками в онлайні

Викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ Олена Ковальова провела онлайн-зустріч із учнями 11 класів НВК 30 "Еконад" м.Києва.

Менеджери опановують операційну довершеність

Бакалаври та магістри ОПП «Менеджмент» та «Менеджмент організацій та адміністрування» ННІ ЕіУ відвідали вебінар «Діалоги про операційну довершеність: від тих, хто зміг…», де своїм досвідом роботи поділився Президент ТОВ «РАУТ-автоматик » Вадим Просяніков.

Поповнення скарбниці наукових здобутків ННІ ЕіУ

У Навчально-науковому інституті економіки і управління для здобувачів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» підготовлено підручники «Міжнародні економічні відносини»  українською та англійською мовами (автори професор Світлана Гуткевич, доцент Олег Шеремет, доцент Марина Хмара).

Проводимо профорієнтаційні роботи з випускниками шкіл

З1 листопада старший викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ Юліана Малик відвідала середню загальноосвітню школу №35 Святошинського району м.Києва.

Секрети від гуру бізнесу

28 жовтня здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів ОПП «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» ННІ ЕіУ разом з гарантами проф. Світланою Бурлуцькою та доц. Світланою Дундою приєдналися до онлайн-зустрічі, яка проводилась Big Money University.

Менеджери зазирнули за лаштунки мегапланту

1 листопада бакалаври та магістри освітніх програм «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки і управління стали учасниками онлайн-зустрічі на тему  "Мегаплант Coca-Cola – місце, де знають всі секрети легендарного напою" від Coca-Cola Hellenic Bottling Company.