«IMS-НУХТ» – володар Суперкубка України!

Студенти та випускники ННІ ЕіУ у складі команди «IMS-НУХТ» стали володарями Суперкубка України з футзалу серед жінок.

Пісенна феєрія талантів ЕіУ

Студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління здобули перемогу на загальноуніверситетському фестивалі-конкурсі "День української пісні НУХТ", ставши володарями Гран-прі, першого та другого місця вокального конкурсу.

Стартує Еnglish speaking club!

Еnglish speaking club ННІ ЕіУ розпочинає свою роботу...

Переймаємо знання і досвід у лідерів

Викладачі кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління систематично підвищують рівень своїх знань та компетенцій.

Міжнародні конференції - шлях однодумців

Викладачі кафедри фінансів ННІ ЕІУ взяли участь у V ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика».

Пріоритетні напрями роботи у підготовці майбутніх фахівців

Студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління готуються до написання випускової кваліфікаційної роботи.

Розширюємо горизонти освітніх можливостей

Студенти та викладачі ННІ ЕіУ ознайомилися з програмою академічних обмінів імені Фулбрайта, яку презентувала кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації.

Знайомство з перспективним майбутнім

У Національному університеті харчових технологій відбувся День відкритих дверей OPEN NUFT 2018, активну участь у якому взяли студенти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління

Єдність навчання і наукових досліджень

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління цілеспрямовано займаються науковою діяльністю.

Англомовні дебати

Студенти ННІ ЕіУ взяли участь у черговому засіданні “Еnglish speaking club”.