З Міжнародним днем студентів!

Привітання директора Начально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета з Міжнародним днем студентів

Професійно про монетарну політику Національного банку України

Відбулася лекція для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ від представника Національного банку України, начальника відділу аналізу грошово-кредитного ринку Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Віталія Романчукевича.

Техніки управління персоналом в IT

Управлінці персоналом ННІ ЕіУ побували на Recruitment Day, де HR-спеціалісти ІТ-компаній, айтішники провідних роботодавців країни та експерти з працевлаштування давали їм практичні поради з пошуку роботи та підбору персоналу на ринку інформаційних технологій.

Займаємось практичним аналізом бюджетного процесу

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління обговорили сучасні особливості бюджетного процесу в Україні з керівником Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України Віктором Мазярчуком.

Визначаємо професійні компетентності сучасного фінансиста

Доцент кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління Інна Дем’яненко взяла участь у ІІ науково-практичному семінарі «Професійні компетентності фінансиста в умовах розвитку корпоративних фінансів».

Чому навчати ТОП-менеджерів

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління побували на засіданні HR-кав’ярні в Академії ДТЕК і дізналися чому, як і де навчати ТОПів.

Серед фінансової еліти

Команда студентів ННІ ЕіУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" бере участь у міжнародному конкурсі з фінансово-інвестиційного аналізу – “CFA Research Challenge”

Стратегії проведення співбесіди на Еnglish speaking club

У Начально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулося чергове засідання Еnglish speaking club

Мікрострахування в Україні у доповідях наших науковців

Завідувач кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління, професор Лада Шірінян та доцент Олена Сотніченко взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Сучасний стан і перспективи розвитку обліку, аналізу та фінансового забезпечення підприємств агропромислового виробництва».

Розклад ігор Кубка ректора НУХТ з футзалу 2017

Відбулося жеребкування ігор Кубка ректора НУХТ 2017 з футзалу. До вашої уваги розклад матчів збірної ННІ ЕіУ.