Новини ЕІУ

До уваги студентів ННІ ЕіУ

Звітно-виборча конференція студентського самоврядування ННІ ЕіУ відбудеться...

Дивитись

Маркетологи розвіюють стереотипи професії

Студенти 4 курсу спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали майстер-клас Юлії Новаченко на тему «PR-спеціаліст в продуктовій ІТ-компанії».

Дивитись

Новий сезон інсайтів від ProductiveWorkspace

Студенти-управлінці персоналом ННІ ЕіУ потрапили на бізнес-екскурсію провідного європейського банку Credit Agricol.

Дивитись

Лінгво-культурний обмін досвідом

До Навчально-наукового інституту економіки і управління завітала делегація з 12 американських студентів зі штату Арізона, США.

Дивитись

Стартував Speaking club for teenagers

Кафедра діловоі іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління розпочала захопливі заняття для дітей співробітників віком від 12 до 16 років в «Speaking club for teenagers».

Дивитись

Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах

Завідувач кафедри міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління, професор Світлана Гуткевич, а також магістранти й аспіранти взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії».

Дивитись

Занурення в історію води

Студенти 1 курсу спеціальності "Реклама та зв’язки з громадськістю" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали Музей води (водно-інформаційний центр), один з найпопулярніших київських музеїв.

Дивитись

Будуємо професійне майбутнє з ННІ ЕіУ

Викладачі ННІ ЕіУ зустрілись із майбутніми студентами на Білоцерківському ярмарку професій і розповіли їм про особливості та переваги навчання в Національному університеті харчових технологій

Дивитись

Переймаємо досвід професіоналів

Студентам ННІ ЕіУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прочитав лекцію заступник Голови Казначейської служби України Володимир Дуда

Дивитись

Фінансова система України очима молоді

Cтуденти 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фінансова система України в умовах економічної та фінансової глобалізації світу»

Дивитись