Новини ЕІУ

Впевненість у вдалому працевлаштуванні

Провідні аудиторські фірми засвідчують високу зацікавленість у випускниках ННІ ЕіУ спеціальності "Облік і оподаткування"

Дивитись

У центрі уваги ейчарів ННІ ЕіУ - українська "соціалка"

Управлінці персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали спеціальну позаконкурсну програму соціальних роликів від міжнародного фестивалю-партнера Golden Drum (Словенія) в рамках MolodiyaFestival.

Дивитись

З Днем працівників харчової промисловості!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем працівників харчової промисловості

Дивитись

Про інтернет-маркетинг від професіоналів

Студенти ННІ ЕіУ спеціальності «Маркетинг» відвідали в Українському домі семінар від Академії маркетингу WebPromoExperts та сервісу розсилок SendPulse, який було присвячено питанням інтернет-маркетингу

Дивитись

Свято усіх харчовиків

У Національному університеті харчових технологій фахівці зі всієї України відсвяткували День працівників харчової промисловості

Дивитись

Переймаємо досвід ефективної комунікації у носіїв мови

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління, поспілкувалися з носієм мови з США Річардом Керролом (Richard Carroll) native Business and Conversational English tutor на круглому столі, організованому завідувачем кафедри ділової іноземної мови та  міжнародної  комунікації Галиною Чередніченко.

Дивитись

Опановуємо контент-маркетинг разом з професіоналами

У Національному університеті харчових технологій відбулася зустріч студентів спеціальності «Маркетинг» ННІ ЕІУ з Олексієм Аль-Ватаром, експертом по контенту для бізнесу, тренером навчальних програм з контент-маркетингу.

Дивитись

Розширення професійних компетенцій обліковців

Cтуденти спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрлися з керівником Контактного Центру Приватбанку.

Дивитись

Високий рівень викладання підтверджено

На кафедрі маркетингу ННІ ЕіУ пройшов цикл відкритих лекційних та практичних занять для студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Дивитись

Співпраця без меж і кордонів

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління успішно проходять навчання у Вищій Школі Управління Охороною Праці в Катовіце (WSZOP, Польща)

Дивитись