Студентки ННІ ЕіУ – володарі Кубка Києва з футзалу серед жіночих команд!

Збірна команда Національного університету харчових технологій з футзалу, яка складається зі студентів ННІ ЕіУ, у фіналі здобула перемогу над збірною НПУ ім. М. Драгоманова і стала володарем Кубка м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ! Дівчата з ННІ ЕіУ цього сезону вже стали чемпіонами України серед команд Вищої ліги у складі команди "ІМС-НУХТ", а також чемпіонами Вищої ліги м. Києва серед студентських команд.

Зміцнюємо арсенал наукових здобутків

Команда Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ у складі студентів спеціальностей "Менеджмент" та "Економіка підприємства" - переможці Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Логістика”!

Таємниці управління персоналом від DELOITТE

Управлінці персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління отримали нагоду поспілкуватись з HR-спеціалістом Анастасією Овчаренко та працівниками різних департаментів Deloitte.

Поступ економічної науки

26-27 квітня в університеті працювала XIII Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми управління і економіки підприємств в сучасних умовах», організована фахівцями кафедри менеджменту та адміністрування Навчально-наукового інституту економіки і управління нашого університету.

Фінансова вікторина як традиційний елемент навчання

25 квітня група студентів-фінансистів 3-го курсу під керівництвом свого викладача і куратора Світлани Еш провели фінансову вікторину з дисципліни «Фінансовий ринок».

Початок танцювальної історії у НУХТ

25 квітня в актовій залі відбувся Перший загальноуніверситетський фестиваль танцю «NUFT DANCE FEST» - свято нового, сучасного формату, яке кинуло неабиякий виклик кращим танцівникам НУХТ., переможцями якого стали студенти ННІ ЕіУ.

Студентки ННІ ЕіУ – чемпіонки Вищої ліги Києва з футзалу серед жіночих команд!

Студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) НУХТ – вибороли перше місце та золоті медалі - чемпіонки Вищої ліги Києва з футзалу серед жіночих команд!

Тест-драйв з рекрутингу

Кафедра управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління систематично залучає до навчального процесу фахових експертів. Цього разу до студентів економічних спеціальностей завітала генеральний директор рекрутингової компанії Dopomoga Ukraine Катерина Скібська з лекцією «Я – рекрутер».

Переймаємо досвід від передових підприємств

Студенти першого курсу кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління поєднують теоретичні знання із практичним досвідом, відвідуючи екскурсії на провідних підприємствах України.

Вагомі здобутки наших фінансистів

Плідним видався квітень для кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління. Студенти-фінансисти взяли участь у ІІ турі всеукраїнських студентських олімпіад з 4-х дисциплін і показали високі результати.