Новини ЕІУ

Наукові дискусії на 84 Міжнародній науковій конференції НУХТ

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли активну участь у 84 Міжнародній науковій конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

Дивитись

Світові тенденції розвитку освіти

Кафедра міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління провела засідання круглого столу на тему «Світові тенденції розвитку освіти».

Дивитись

Диспути фінансового ринку

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління провели нестандартне заняття з дисципліни "Фінансовий ринок".

Дивитись

Успішні досягнення фінансистів

Студентка першого курсу магістратури ННІ ЕіУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Юлія Цвіль отримала диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Дивитись

Збірник міжнародників ЕіУ

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління вийшов друком збірник.

Дивитись

До уваги студентів ННІ ЕіУ

У вівторок, 8 травня, о 9:50 відбудеться...

Дивитись

Вектор професійного розвитку

Відбулася зустріч студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління з бізнесменом, фінансистом, засновником LONDON COFFEE, CFO «Isaac Pintosevich Systems» Едуардом Куніним.

Дивитись

Блискуча гра стратегів ЕіУ

12-13 квітня у Національному університеті харчових технологій проходив V Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми – 2018», участь у якому взяли 19 команд студентів ННІЕіУ.

Дивитись

Чергова перемога у скриньку досягнень

Студентка спеціальності «Економіка підприємства»ННІ ЕіУ Олена Герасименко нагороджена дипломом ІІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2017/2018 н.р. зі спеціалізації "Економіки підприємства" .

Дивитись

Удосконалюємо свою англійську

Кафедра ділової іноземної мови  та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела заняття за участю носія мови.

Дивитись