До уваги студентів ННІ ЕіУ

Звітно-виборча конференція студентського самоврядування ННІ ЕіУ відбудеться...

Маркетологи розвіюють стереотипи професії

Студенти 4 курсу спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали майстер-клас Юлії Новаченко на тему «PR-спеціаліст в продуктовій ІТ-компанії».

Новий сезон інсайтів від ProductiveWorkspace

Студенти-управлінці персоналом ННІ ЕіУ потрапили на бізнес-екскурсію провідного європейського банку Credit Agricol.

Лінгво-культурний обмін досвідом

До Навчально-наукового інституту економіки і управління завітала делегація з 12 американських студентів зі штату Арізона, США.

Стартував Speaking club for teenagers

Кафедра діловоі іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління розпочала захопливі заняття для дітей співробітників віком від 12 до 16 років в «Speaking club for teenagers».

Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах

Завідувач кафедри міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління, професор Світлана Гуткевич, а також магістранти й аспіранти взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка і культура України у світових глобалізаційних процесах: позиціонування і реалії».

Занурення в історію води

Студенти 1 курсу спеціальності "Реклама та зв’язки з громадськістю" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали Музей води (водно-інформаційний центр), один з найпопулярніших київських музеїв.

Будуємо професійне майбутнє з ННІ ЕіУ

Викладачі ННІ ЕіУ зустрілись із майбутніми студентами на Білоцерківському ярмарку професій і розповіли їм про особливості та переваги навчання в Національному університеті харчових технологій

Переймаємо досвід професіоналів

Студентам ННІ ЕіУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прочитав лекцію заступник Голови Казначейської служби України Володимир Дуда