Новини ЕІУ

Обрано нову студентську раду ННІ ЕіУ!

​18 травня відбулися вибори голови студентського самоврядування Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Дивитись

З Днем науки, ННІ ЕіУ!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем науки!

Дивитись

Інтелектуальний brainstorming з американськими студентами

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління позмагалися в інтелектуальному конкурсі зі студентами з Southeastern University Florida USA.

Дивитись

Високі досягнення талановитих маркетологів

Студентка ННІ ЕіУ спеціальності "Маркетинг" Вікторія Черкасова з роботою на тему: «Бенчмаркінгові дослідження підприємства» - переможниця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг».

Дивитись

Освіта у ХХІ столітті

Викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у дискусії, присвяченій майбутньому освіти у ХХІ столітті.

Дивитись

Увага! Вакансії!

Дивитись

Зустріч випускників

27 травня 2017 року відбудеться зустріч випускників Національного університету харчових технологій.

Дивитись

Підвищуємо кваліфікацію викладачів за сучасними програмами

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли підвищення кваліфікації за програмою Київської логістичної школи.

Дивитись

Динамічні здобутки «Kiev Rockets»

Студентки ННІ ЕіУ у складі збірної команди НУХТ «Kiev Rockets» - переможниці Чемпіонату Києва з черлідингу. Представниці Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з командою поповнили свою скарбничку досягнень двома золотими медалями в номінаціях «Jazz» та «Pom Dance» та одною срібною в «Cheer dance solo».

Дивитись

Підкорюємо вершини стратегічного управління

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності "Менеджмент" - переможці Всеукраїнської студентської наукової олімпіади з дисципліни "Стратегічне управління"

Дивитись