Новини ЕІУ

Про економіку англійською мовою

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася презентація серії підручників.

Дивитись

Розв'язуємо сучасні проблеми фінансів, обліку і оподаткування

21-22 листопада кафедрами фінансів та обліку і аудиту ННІ ЕІУ в НУХТ було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів».

Дивитись

Золотий стандарт ЕіУ

Спортсменки ННІ ЕіУ вибороли 1 місце у Спартакіаді НУХТ з шашок.

Дивитись

Фінансова гра

Студенти ННІ ЕІУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" змагалися між собою, хто краще представить себе на фінансовому ринку.

Дивитись

Розглядаємо актуальні питання економіки

Студенти ННІ ЕіУ взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової і переробної галузей АПК», організованій кафедрою економіки і права.

Дивитись

Абсолютні чемпіони!

Чоловіча збірна ННІ ЕіУ п'ятий рік поспіль завоювала Кубок ректора НУХТ з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру!

Дивитись

Вдосконалюємо англійську на “Еnglish speaking club”

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела чергове засідання “Еnglish speaking club”.

Дивитись

Курс на розвиток економіки та суспільства

Студенти, аспіранти та молоді учені ННІ ЕіУ беруть участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції, організованій кафедрою економіки праці та менеджменту.

Дивитись

Оголошується конкурс  Еразмус+

До уваги студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління! Оголошується конкурс  Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2018-2019 н. р. з 01 березня 2019 року по 30 червня 2019 року  у Щецинському університеті (м.Щецин, Польща).

Дивитись

Фінансисти у центрі інноваційного середовища

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали перший інноваційний парк в Україні Unit.city.

Дивитись