Досліджуємо бізнес спортивних спейсів нового покоління

Студенти спеціальності "Управління персоналом та економіка праці" Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілись з директоркою першої в Україні мережі афілійованих кроссфіт клубів CrossFit Banda Світланою Бескровною та власницею фітнес-клубу FIZMAT Яриною Присяжнюк.

Підкорювачі олімпіади з англійської мови

Студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ виборола І місце у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

Корисні весняні канікули разом з ННІ ЕіУ

Викладачі та студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління провели майстер-класи майбутнім абітурієнтам, які завітали до ННІ ЕіУ на безкоштовні майстер-класи для учнів 10-11 класів у рамках "Днів гостинності НУХТ".

Як пропіарити себе безкоштовно

27 березня студентам Навчально-наукового інституту економіки і управління провела тренінг на тему "Як пропіарити себе безкоштовно" Тетяна Колесніченко, піар-фахівець з 20-річним досвідом роботи, засновник і керівник promotion&production STUDIO RAR, президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин "ADRUM".

Продовжуємо плідну міжнародну співпрацю

Фінанси крізь призму професіоналізму

Студентам спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" ННІ ЕіУ лекцію на тему "Фінанси крізь призму. Формули успіху" прочитав Ігор Гордейчук - засновник бренду «33ореха.com.ua», співзасновник онлайн-школи творчої професії майбутнього «ArtScriber», комерційний директор «ЛеОрганік».

Рекрутинг у стилі G.Bar

Студентам Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ лекцію з технологій рекрутингу прочитала HR-менеджер G.Bar Анастасія Казакова.

Запрошуємо на безкоштовні майстер-класи учнів 10-11 класів

Запрошуємо учнів 10-11 класів на безкоштовні майстер-класи від Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Стартує Еnglish speaking club!

Еnglish speaking club ННІ ЕіУ розпочинає свою роботу...

Вчимося ефективно розпоряджатися інвестиціями

Студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ взяли участь у семінарі на тему ефективного інвестування, організованому Центром Біржових Технологій.