Новини ЕІУ

В ритмі інноваційних новинок

Студенти 4-го курсу спеціальності «Підприємництво торгівля та біржова діяльність Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з викладачами кафедри маркетингу відвідали Міжнародний Форум «Innovation Market»-2017.

Дивитись

Анатомія бізнесу від професіоналів

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління побували на семінарі «Анатомія бізнесу», модератором якого виступила компанія Бітрікс24.

Дивитись

У лаврах перемоги

Збірна команда ННІ ЕіУ четвертий рік поспіль стала володарем Кубка ректора НУХТ з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру!

Дивитись

Актуальні наукові обговорення

У НУХТ відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової та переробної галузей АПК», організована науковцями кафедри економіки і права Навчально-наукового інституту економіки і управління

Дивитись

Збагачуємось історичними цінностями

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали  Національний музей історії України, що розташований на Старокиївській горі.

Дивитись

Оголошується конкурс на навчання за програмою Еразмус+

Оголошується конкурс серед студентів ННІ ЕіУ НУХТ на Еразмус+  навчання протягом весняного семестру   2017-2018 н. р. з 01 березня 2018 року по 31 травня 2018 року  у Щецинському університеті (м.Щецин, Польща).

Дивитись

Історія геніального аудитора...

17 листопада в актовій залі НУХТ відбулося феєричне і довгоочікуване свято, якого чекають не лише представники ЕіУ, а і весь університет – Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Дивитись

Партнерство заради розвитку освіти

Доцента кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Олена Шаповал провела профорієнтаційну лекцію зі студентами випускних груп економічного напряму підготовки ДЗ «Київський коледж зв’язку».

Дивитись

Розширюємо кордони профорієнтації

Професор кафедри менеджменту та адміністрування ННІ ЕіУ Віктор Ємцев провів профорієнтаційну лекцію для школярів загальноосвітніх середніх шкіл Літинського району (Вінницька область).

Дивитись

Пізнаємо секрети виробництва

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали одне із провідних підприємств України – ПрАТ "Оболонь".

Дивитись