Обрано нову студентську раду ННІ ЕіУ!

​18 травня відбулися вибори голови студентського самоврядування Навчально-наукового інституту економіки і управління.

З Днем науки, ННІ ЕіУ!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем науки!

Інтелектуальний brainstorming з американськими студентами

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління позмагалися в інтелектуальному конкурсі зі студентами з Southeastern University Florida USA.

Високі досягнення талановитих маркетологів

Студентка ННІ ЕіУ спеціальності "Маркетинг" Вікторія Черкасова з роботою на тему: «Бенчмаркінгові дослідження підприємства» - переможниця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг».

Освіта у ХХІ столітті

Викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у дискусії, присвяченій майбутньому освіти у ХХІ столітті.

Увага! Вакансії!

Зустріч випускників

27 травня 2017 року відбудеться зустріч випускників Національного університету харчових технологій.

Підвищуємо кваліфікацію викладачів за сучасними програмами

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли підвищення кваліфікації за програмою Київської логістичної школи.

Динамічні здобутки «Kiev Rockets»

Студентки ННІ ЕіУ у складі збірної команди НУХТ «Kiev Rockets» - переможниці Чемпіонату Києва з черлідингу. Представниці Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з командою поповнили свою скарбничку досягнень двома золотими медалями в номінаціях «Jazz» та «Pom Dance» та одною срібною в «Cheer dance solo».

Підкорюємо вершини стратегічного управління

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності "Менеджмент" - переможці Всеукраїнської студентської наукової олімпіади з дисципліни "Стратегічне управління"