Бренд-девелопмент відомих торових марок

Нещодавно здобувачі спеціальності 061 «Журналістика» (ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю») зібрались на актуальному вебінарі «Розвиток брендів в Україні» наукового гуртка кафедри маркетингу ННІ ЕіУ «Інтелектуал».

Про нові вимоги часу на інтегрованих підприємствах

Здобувачі освітніх програм «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки і управління познайомились з українським лідером  виробництва харчових курячих яєць (ТМ «Ясенсвіт») та яєчних пастеризованих та ферментованих яєчних продуктів у сухому, рідкому та замороженому виді (ТМ «Овостар») – компанією Ovostar Union.

Якість - понад усе!

Здобувачі освітньої програми «Менеджмент» кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали онлайн-вебінар із Ларисою Зімовновою, старшим фахівцем з покращення якості тютюнової фабрики в м. Кременчук.

Внесок молодих вчених у розбудову сучасного менеджменту підприємств

18 листопада на базі кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ була проведена ХІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «ВНЕСОК МОЛОДИХ ВЧЕНИХ У РОЗБУДОВУ СУЧАСНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВ».

З Міжнародним днем студентів!

Привітання директора Начально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета з Міжнародним днем студентів

Про благодійність, відповідальний бізнес та агентів змін

Здобувачі освітньої програми «Менеджмент персоналу» спільно з викладачами кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ зустрілись на гостьовій лекції із Марією Артеменко – засновницею та керівницею благодійного фонду «Клуб добродіїв», СЕО Фундації Дарини Жолдак, що входить до складу Fedoriv Group.

Вивчаємо особливості страхування життя

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління було проведено відкриту лекцію на тему «Страхування життя» для здобувачів освітнього рівня «Бакалавр» другого року навчання доцентом Володимиром Стецюком.

Міжнародний форум страховиків

Професор кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління Лада Шірінян на запрошення організаторів взяла участь у міжнародному форумі страховиків «Reuters Events: The Future of Insurance Europe 2021».

Запрошуємо на День відкритих дверей ННІ ЕіУ!

Навчально-науковий інститут економіки і управління НУХТ запрошує абітурієнтів, їх батьків та усіх зацікавлених на День відкритих дверей онлайн.

Запрошуємо на підготовку до ЗНО (єдиного встуного іспиту) в магістратуру з іноземної мови!

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління запрошує на факультативні заняття з іноземної мови.