«Золото» Вищої ліги Чемпіонату України – знову наше!

Студенти ННІ ЕіУ – чемпіони Вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд сезону 2017/2018

Почесне визнання наукових здобутків фінансистів

Робота магістра кафедри фінансів ННІ ЕіУ Катерини Соловей гідно оцінена Національною академією наук України.

Фінансисти ННІ ЕіУ продовжують підкорювати науковий Олімп

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ - переможці Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».

BICYCLE для HR

Викладачі й випускники кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ зустрілись на професійному івенті – проекті «BICYCLE» від компанії HeadHunter Україна.

Яким був найбільший Інтернет-форум східної Європи

Студенти та викладачі ННІ ЕіУ відвідали iForum 2018 - наймасштабнішу конференцію онлайн-діячів східної Європи.

«Золотий дубль» дівчат з ННІ ЕіУ

Студентки ННІ ЕіУ у складі збірної НУХТ завоювали золоті медалі Чемпіонату та Кубок з футзалу серед жіночих команд ВНЗ м. Києва

Арсенал перемог фінансистів

Студентки спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" ННІ ЕіУ зайняли ІІІ та ІV місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

Тріумф танцю на "NUFT DANCE FEST"

24 квітня у Національному університеті харчових технологій відбувся Другий загальноуніверситетський фестиваль-конкурс танцю "NUFT DANCE FEST"

Серед еліти професіоналів

Магістрант спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління Богдана Бунь нагороджена дипломом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з спеціальності «Облік і оподаткування».

Перспективи бухгалтерського аутсорсингу для студентів ННІ ЕіУ

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілися з представниками  аутсорсингової компанії EBS (Emergex Business Solution).