Професійний бекграунд випускників-ейчарів в дії

На кафедрі економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ відбулись захисти 27 магістерських робіт студентів денної і заочної форм навчання, а також 9 бакалаврських робіт студентів-заочників спеціалізації (напряму підготовки) «Управління персоналом та економіка праці».

Підкорюємо нові наукові ступені

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» денної і заочної форми навчання Навчально-наукового інституту економіки і управління завершили захисти дипломних робіт здобувачів першого (бакалаврсього) і другого (магістерського) ступенів.

Блискучі досягнення фінансистів

Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ вдало захистили 14 дипломних робіт ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання та 39 дипломних робіт ОКР «Магістр» денної та заочної форм навчання.

Фінішна пряма магістрів-міжнародників ННІ ЕіУ

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулися успішні захисти магістерських робіт студентів спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

Чужих дітей не буває: благодійна акція маркетологів

Викладачі та студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління ініціювали та провели благодійну акцію «Допомога дітям-інвалідам».

До уваги МАГІСТРІВ-ВИПУСКНИКІВ!

Урочиста церемонія вручення дипломів МАГІСТРА відбудеться...

Як і навіщо маркетологам візуалізувати контент

Викладачі кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління доценти Світлана Розумей та Наталія Скригун відвідали майстер-клас на тему  «Infographics in BA communications: when and what to draw?» від Єви Корнеплянської, бізнес-тренера школи Skills Up.

Графіки консультацій викладачів

Графіки консультацій та приймання академічної заборгованості викладачами у студентів ННІ ЕіУ

Тонкощі дистанційного управління для маркетологів

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали майстер-клас «Як працювати з віддаленими командами», що проводився на території Loft KWINHALL за сприяння IT-консалтингової компанії «QUBIT LABS».

Scholarship в Україні: Грант на річну оплату навчання у ВНЗ

До уваги студентів ННІ ЕУ! Оголошується конкурс Scholarship в Україні: весна 2019 - Грант на річну оплату навчання у ВНЗ.