Професійно про монетарну політику Національного банку України

Відбулася лекція для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ від представника Національного банку України, начальника відділу аналізу грошово-кредитного ринку Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Віталія Романчукевича.

Техніки управління персоналом в IT

Управлінці персоналом ННІ ЕіУ побували на Recruitment Day, де HR-спеціалісти ІТ-компаній, айтішники провідних роботодавців країни та експерти з працевлаштування давали їм практичні поради з пошуку роботи та підбору персоналу на ринку інформаційних технологій.

Займаємось практичним аналізом бюджетного процесу

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління обговорили сучасні особливості бюджетного процесу в Україні з керівником Офісу з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України Віктором Мазярчуком.

Визначаємо професійні компетентності сучасного фінансиста

Доцент кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління Інна Дем’яненко взяла участь у ІІ науково-практичному семінарі «Професійні компетентності фінансиста в умовах розвитку корпоративних фінансів».

Чому навчати ТОП-менеджерів

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління побували на засіданні HR-кав’ярні в Академії ДТЕК і дізналися чому, як і де навчати ТОПів.

Серед фінансової еліти

Команда студентів ННІ ЕіУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" бере участь у міжнародному конкурсі з фінансово-інвестиційного аналізу – “CFA Research Challenge”

Стратегії проведення співбесіди на Еnglish speaking club

У Начально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулося чергове засідання Еnglish speaking club

Запрошуємо на святковий Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління!

Запрошуємо на святковий концерт "День Навчально-наукового інституту економіки і управління", який відбудеться ...

Мікрострахування в Україні у доповідях наших науковців

Завідувач кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління, професор Лада Шірінян та доцент Олена Сотніченко взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Сучасний стан і перспективи розвитку обліку, аналізу та фінансового забезпечення підприємств агропромислового виробництва».

Розклад ігор Кубка ректора НУХТ з футзалу 2017

Відбулося жеребкування ігор Кубка ректора НУХТ 2017 з футзалу. До вашої уваги розклад матчів збірної ННІ ЕіУ.