Пізнаємо секрети виробництва реклами

Студентам ННІ ЕіУ НУХТ спеціальності "Маркетинг" лекцію прочитала Марина Титова — провідний експерт проектів рекламної продукції, засновниця рекламного агентства «Нова епоха».

Свято краси та граціозності

16 травня у актовій залі Національного університету харчових технологій відбулася одна з найочікуваніших подій року — шоу краси та грації «Міс і Містер НУХТ».  Цьогорічна тема конкурсу — спекотний та непередбачуваний «Дикий захід».

Продовження історії ННІ ЕіУ

Вітаємо новообрану студентську раду і бажаємо їм успішної реалізації усіх ідей та поставлених цілей для покращення студентського життя в нашому інституті!.

Зустріч випускників

Зустріч випусників Національного університету харчових технологій відбудеться...

Музей - як спосіб пізнання

Cтуденти першого курсу спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали музей Ханенків, щоб навчитися помічати важливе, самостійно думати і висловлювати власні враження.

Скриньку досягнень поповнили фінансисти ЕіУ

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ - переможці Всеукраїнських студентських олімпіад і наукових конкурсів.

Студентки ННІ ЕіУ - чемпіони і володарі Кубку Києва з футзалу

Студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ - переможці Чемпіонату міста та володарі Кубка Києва з футзалу!

Маркетологи в ритмі досягнень

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Анастасія Бутрій - переможниця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг».

Зі світлим святом Великодня!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) НУХТ Олега Шеремета з великим святом Воскресіння Христового

Dance FEST NUFT 2019: втретє переможці!

24 квітня в актовій залі НУХТ відбувся третій загальноуніверситетський фестиваль-конкурс танцю "NUFT DANCE FEST"