Золотий стандарт ЕіУ

Спортсменки ННІ ЕіУ вибороли 1 місце у Спартакіаді НУХТ з шашок.

Фінансова гра

Студенти ННІ ЕІУ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" змагалися між собою, хто краще представить себе на фінансовому ринку.

Розглядаємо актуальні питання економіки

Студенти ННІ ЕіУ взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової і переробної галузей АПК», організованій кафедрою економіки і права.

Абсолютні чемпіони!

Чоловіча збірна ННІ ЕіУ п'ятий рік поспіль завоювала Кубок ректора НУХТ з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру!

Вдосконалюємо англійську на “Еnglish speaking club”

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела чергове засідання “Еnglish speaking club”.

Курс на розвиток економіки та суспільства

Студенти, аспіранти та молоді учені ННІ ЕіУ беруть участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції, організованій кафедрою економіки праці та менеджменту.

Оголошується конкурс  Еразмус+

До уваги студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління! Оголошується конкурс  Еразмус+ на навчання протягом весняного семестру 2018-2019 н. р. з 01 березня 2019 року по 30 червня 2019 року  у Щецинському університеті (м.Щецин, Польща).

Фінансисти у центрі інноваційного середовища

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали перший інноваційний парк в Україні Unit.city.

У тренді сучасних маркетингових технологій

Викладачі кафедри маркетингу ННІ ЕіУ НУХТ взяли участь у одній із головних галузевих подій осені - конференції "Україна 2018: стриманий оптимізм" від міжнародної дослідницької агенції GfK.

З Міжнародним днем студентів!

Привітання директора Начально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета з Міжнародним днем студентів