Новини ЕІУ

Свято наближається

Студенти-маркетологи Навчально-наукового інституту економіки і управління створили новорічну фотозону з іграшками у корпоративному стилі та кольорах кафедри.

Дивитись

Проекти, що змінюють світ

Студенти і викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ стали гостями церемонії нагородження кращих студентських проектів Studway Awards 2017.

Дивитись

Магія Різдвяної реклами

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у Фестивалі Різдвяної Реклами

Дивитись

Річниця проекту ProductiveWorkspace

Кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління відсвяткувала річницю проекту ProductiveWorkspace.

Дивитись

Інвестиції бізнесу в науку

Викладач кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління отримав стипендію для науковців на навчання за програмою Agri Food MBA у Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs).

Дивитись

Аналізуємо тренди HR 2017

Викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ Олена Безпалько і Юлія Гринюк досліджували глобальні HR-тренди 2017 з експертами Deloitte.

Дивитись

Почесне срібло Українського студентського фестивалю реклами

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління Ольга Гончарова та Анастасія Бутрій вибороли почесне 2 місце на Українському студентському фестивалі реклами

Дивитись

HR-пікап: інструкція зі зваблення роботодавців

До НУХТ на зустріч із управлінцями персоналом ННІ ЕіУ завітала Юлія Кескін, HR Business partner сервісної компанії Ezetech, що спеціалізується на розробці проектів для американських стратапів у сфері FinTech/E-commerce/Social/Media індустрій

Дивитись

На корпоративному стилі

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася урочиста подія – відкриття селфі-зони з прес-волом.

Дивитись

Новорічні дива від Святого Миколая

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ разом із викладачем кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації організували благодійний захід на базі спеціальної школи-інтернату №16 для дітей з особливими потребами

Дивитись