Шалені будні HR-стажерів

Студенти ННІ ЕІУ - переможці Всеукраїнського кейс-турніру Credit Agricole Digital Challenge пройшли стажування в HR-департаменті Credit Agricole Ukraine.

Талановиті маркетологи на старті кар’єрних можливостей

Поєднання вражаючого креативну та маркетингових методів аналізу продемонстрували під час захисту бакалаврських робіт студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

На хвилі економічних звершень

Кафедра  економіки і права  ННІ ЕІУ НУХТ вже понад 80 років щороку випускає у доросле життя чудових фахівців спеціальності «Економіка підприємства» освітнього ступеню бакалавр і магістр.

Рекламісти ЕіУ в авангарді спеціалістів майбутнього

Завершилися захисти бакалаврських робіт студентів-рекламістів, із яких п’ятеро отримають дипломи з відзнакою, а більшість групи продовжить навчання в магістратурі.

Бакалаврська сходинка менеджерів ННІ ЕіУ

У ННІ ЕІУ завершилися захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціальності "Менеджмент".

Блискучі захисти бакалаврів-підприємців

Результатом навчання студентів-підприємців ННІ ЕІУ став урочистий захист бакалаврських кваліфікаційних робіт.

Достойне поповнення HR-спільноти

У ННІ ЕІУ відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт студентів спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці»

Реєструйся на літній англомовний кампус НУХТ

Розпочато набір учасників на уже традиційний літній англомовний кампус НУХТ.

Фінальна боротьба студентів-маркетологів

На кафедрі маркетингу ННІ ЕІУ пройшли захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання спеціальності «Маркетинг».Щиро вітаємо наших випускників із закінчення навчання в університет.

Маркетологи ННІ ЕіУ - на вершині наукового Олімпу

Cтуденти ННІ ЕіУ Наталія Войтович та Анна Софійченко - переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності "Маркетинг"