Новини ЕІУ

З Днем працівника торгівлі!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем працівників торгівлі.

Дивитись

Поєднуємо корисне з приємним в англомовній школі НУХТ

Цікаво і насичено триває англомовна школа в НУХТ, організована за ініціативи Навчально-наукового інституту економіки і управління. 

Дивитись

З Днем бухгалтера!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем бухгалтера.

Дивитись

Багатообіцяюче стажування в Deloitte

Магістр-управлінець персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління розпочала стажування у міжнародній аудиторсько-консалтинговій компанії «великої четвірки» Deloitte.

Дивитись

Подорож містом майбутнього

Студенти-бакалаври та викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління в рамках проекту «ProductiveWorkspace» побували в інноваційному технопарку Unit.City

Дивитись

Перспективне починання

У Навчально-науковому інституті економіки і управління почала роботу Літня школа з вивчення англійської мови з американськими викладачами

Дивитись

Ігри стажерів з Укртелеком

Студентка спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління Олександра Савотченко виборола місце у складі учасників всеукраїнської освітньої програми «Кращі – з Укртелекомом: Ігри стажерів».

Дивитись

Вчимося продавати правильно

Студентам ННІ ЕіУ спеціальностей "Маркетинг", "Реклама" майстер-клас "Продати правильно" провів відомий бізнес-тренер Дмитро Тимошенко

Дивитись

Успішне завершення дипломного марафону

Другий семестр 2016-2017 н. р. завершився для випускників кафедри фінансів ННІ ЕіУ вдалим захистом 67 дипломних робіт ОКР «Бакалавр» денної форми та «Магістр» заочної форми навчання.

Дивитись

Озброєні новітніми технологіями

​Днями відбулося урочисте вручення студентам спеціальності «Облік і аудит» Навчально-наукового інституту економіки і управління сертифікатів користувачів «M.E.Doc».

Дивитись