Тонкощі тайм-менеджменту для викладачів

Доцент кафедри маркетингу ННІ ЕіУ Вікторія Стеценко опанувала сучасні методики тайм-менеджменту в рамках проекту «Медіа Мозок».

Розклад ігор Кубка ректора НУХТ з футзалу 2018

Відбулося жеребкування ігор Кубка ректора НУХТ 2018 з футзалу. До вашої уваги розклад матчів збірної ННІ ЕіУ.

Розширюємо кордони нового досвіду

Професор кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Соломянюк взяла участь в серії тренінгів на базі Варшавського та Ягеллонського університетів у Польщі.

Краще резюме - на рахунку ейчарів ННІ ЕіУ!

Студентка 4-го курсу освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕіУ Тетяна Спека здобула перше місце у конкурсі резюме «CV FOR THE CITY».

Креативу забагато не буває

Студенти й викладачі ННІ ЕІУ НУХТ збагатили свої професійні знання і навички на унікальній семінарській програмі Ukrainian Creative Week 2018.

Нові HR-інсайти

Управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕіУ - постійні учасники Recruitment Days від освітнього проекту UGEN.

Нові можливості працевлаштування для студентів-фінансистів

Cтудентам спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" ННІ ЕіУ прочитав лекцію директор з продажів страхової компанії "АСКА-ЖИТТЯ" Роман Савченко.

Підприємницький батл управлінців персоналом

Студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ розвивають підприємницькі навики на парах-челенджах.

Нестандартне заняття в стилістиці містичного свята

Викладач Наталія Божок разом з американським гостем Stuart Snuggs провели для студентів ННІ ЕіУ захід, присвячений містичному святу Halloween.

Професійні івенти міжнародників

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулося засідання круглого столу і презентація книги Гайдуцького П.І.