Чергова перемога у скриньку досягнень

Студентка спеціальності «Економіка підприємства»ННІ ЕіУ Олена Герасименко нагороджена дипломом ІІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2017/2018 н.р. зі спеціалізації "Економіки підприємства" .

Удосконалюємо свою англійську

Кафедра ділової іноземної мови  та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела заняття за участю носія мови.

Біржові технології для фінансистів

Відбулася зустріч студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" з керівником Центру біржових технологій Юлією Поліщук.

Підкорюємо сходинки науки

Студентки 3 курсу спеціальності «Економіка підприємства» продемонстрували чудовий результат на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Економіка підприємства".

Змагаємося у мистецтві управління

У НУХТ стартував V Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми – 2018", участь у якому беруть 19 команд студентів ННІ ЕіУ.

Інтерактивні english-дискусії

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ провели  круглий стіл на тему: «Великодні традиції у різних країнах світу».

Зустріч випусників

Зустріч випусників Національного університету харчових технологій відбудеться...

Крос-культурний обмін досвідом

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ провели чергове засідання “Еnglish speaking club”, традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів – Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок.

Як ввійти в IT без досвіду

До НУХТ на зустріч зі студентами Навчально-наукового інституту економіки і управління завітали представники HR-відділу продуктової IT компанії «Playtini», що розробляє ігрові платформи і онлайн-сервіси.

Карта власного розвитку в HR

Викладачі та студенти-управлінці персоналом ННІ ЕіУ побували на лекції «Draw me a line» від Юлії Кескін, HR Business Partner в сервісній компанії Ezetec.