Подорожуємо за знаннями

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали Вільнюський університет.

Курс на "велику четвірку"!

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ поспілкувались із представниками компанії PwC (PricewaterhouseCoopers).

Навчаємось у професіоналів галузі

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілися з представниками відділу зв’язків з громадськістю компанії «Goodvalley».

Аналізуємо і розуміємо себе: Art's Week 2019

Студенти першого курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю» разом зі своїм викладачем іноземної мови Старунською Юлією Анатоліївною відвідали виставку UN Women Ukraine's HeForShe Arts Week 2019.

За нами економічне майбутнє країни

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальностей "Міжнародні економічні відносини" і "Фінанси, банківська справа та страхування взяли участь участь у Конференції наукової молоді Young Scientists Conference 2.0 (YSC) «Економічне майбутнє України».

Свято студентського гумору

Команда КВК Навчально-наукового інституту економіки і управління - переможець Кубка ректора НУХТ 2019!

Маркетологи і рекламісти ННІ ЕіУ у світі роботетехніки

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління освітніх програм "Реклама та зв'язки з громадськістю" і "Маркетинг" відвідали виставку робототехніки «ROBOfirst».

Команда ННІ ЕіУ - володар Кубка ректора НУХТ з баскетболу!

Чоловіча збірна команда Навчально-наукового інституту економіки і управління завоювала перше місце та золоті медалі у баскетбольному турнірі Кубок ректора НУХТ 2019 з баскетболу.

Англійська в дусі кінематографа

У Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулося чергове засідання Еnglish speaking club на тему «Cinemas and Movies».

America House: нові можливості для вивчення мови

3 квітня студенти першого курсу спеціальності «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали клас з вивчення англійської мови «Культура та спільнота» від America House.