Посвята у студенти ННІ ЕіУ

Посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ

Увага! Поселення в гуртожиток

Графік поселення в гуртожиток студентів першого курсу ННІ ЕіУ

З Днем працівника торгівлі!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем працівників торгівлі.

Стань частиною ННІ ЕіУ!

З 2 липня почався прийом заяв від вступників на спеціальності Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Результативне завершення літнього англомовного кампусу НУХТ

ННІ ЕІУ вже другий рік поспіль виступив організатором літнього кампусу з вивчення англійської мови, де  студенти та викладачі усіх інститутів та факультетів НУХТ підвищували свій лінгвістичний рівень знань.

З Днем бухгалтера!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем бухгалтера.

Квестові перегони ейчарів

Не зважаючи на канікули, студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕІУ продовжують працювати над своїм професійним апгрейдом.

Літній англомовний кампус НУХТ - розпочато

Розпочав роботу літній англомовний кампус НУХТ 2018, організований за ініціативи Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Фінансові диспути на національній арені

Викладачі кафедри фінансів ННІ ЕІУ Лада Шірінян та Наталія Климаш стали учасниками другого щорічного «Національного Форуму розвитку МСБ 2018»

Фахове зростання фінансистів ННІ ЕіУ

Цього року дипломи за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 48 бакалаврів та 11 магістрів.Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо успіхів у кар’єрному зростанні.