Новини ЕІУ

Менеджери зробили «Skill Up»

Наприкінці листопада в онлайн-форматі здобувачі освітньо-професійних програм «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки і управління долучились до молодіжного міжнародного проекту «Skill up - III», організованого Асоціацією випускників університету «Turan» – «Turan-Zerde» (Казахстан).

Дивитись

Випускниця кафедри – гостьовий лектор

Доценткою кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління Оксани Толстенко було організовано та проведено лекцію-зустріч для здобувачів та викладачів університету із заступником головного бухгалтера Страхової компанії «Кастоді» Світланою Говорушко.

Дивитись

Перестрахування та співстрахування

У Навчально-науковому інституті економіки і управління доценткою кафедри фінансів, Оксаною Толстенко, було проведено відкриту лекцію для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» з дисципліни «Страхування» на тему «Перестрахування та співстрахування».

Дивитись

Автотранспортне страхування

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 29 листопада на запрошення доцентки кафедри страхування, Катерини Третяк, гостьову лекцію на тему «Автотранспортне страхування» для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» провела заступниця начальника Києво-Святошинського відділення ПАТ НАСК «ОРАНТА» Олександра Сміян.

Дивитись

Продовжуємо міжнародну співпрацю з Вільнюським університетом

У рамках міжнародної співпраці з Вільнюським університетом на кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління розпочався курс лекцій. Докторантка Вільнюського університету Угне Павловайте прочитала здобувачам спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» лекцію на тему: «Competition and Partnership Management in the Platform of Creative Industries». 

Дивитись

Говоримо по IPO з лідерами ринку!

Днями студенти-магістри спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління долучилися до гостьового онлайн майстер-класу з IPO, проведеного у рамках осіннього NUFT Career Chance 2021.

Дивитись

Кейс від маркетологині про свторення бренд-буку

На кафедрі маркетингу ННІ ЕіУ відбулася зустрічі студентів спеціальностей 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво торгівля та біржова діяльність», 061 «Реклама та зв’язки з громадськістю» із Ольгою Філіпас – маркетологинею, яка здійснила ефективний ребрендинг ТМ «Suvorov».

Дивитись

Вивчаємо інфраструктуру банку із середини

Здобувачі 1-2 курсів освітньо-професійної програми “Менеджмент” ННІ ЕіУ в рамках першого Національного тижня молоді в компаніях “Job Shadowing Week“ разом з доцентом кафедри економіки праці та менеджменту О.М. Кириченко отримали можливість зустрітись з представником Ukrsibbank, Шаховою Анною.

Дивитись

Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів

23 листопада в Національному університеті харчових технологій відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів», яка була організована кафедрами фінансів та обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Дивитись

Вокалісти ННІ ЕіУ - переможці огляду-конкурсу Голосіївського району

Нещодавно у Голосіївському районі м. Києва відбувся районний тур Міського огляду-конкурсу народної творчості у сценічних жанрах, участь в якому взяли солісти Народної студії естрадного співу нашого університету під керівництвом Андрія Бута, студенти ННІ ЕіУ: Анастасія Снєтко, Ольга Ластовецька та Інна Кравченко.

Дивитись