Вивчаємо нові модулі «Корпоративної відповідальності» з компанією EY

Викладачі та студенти кафедри управління персоналом та економіка праці Навчально-наукового інституту економіки і управління стали учасниками модулю «Корпоративна відповідальність» від компанії EY.

Поповнюємо запаси навчальних видань

На кафедрі міжнародної економіки ННІ ЕіУ вийшов друком збірник наукових матеріалів у 2-х частинах за редакцією професора, завідувача кафедри Світлани Гуткевич.

Результативний захист науково-практичних робіт

30 травня на кафедрі менеджменту та адміністрування ННІ ЕіУ студенти третього курсу спеціальності "Менеджмент організацій та адміністрування" захистили свої науково-практичні роботи.

Робота, яка надихає

Управлінці персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління в рамках проекту «ProductiveWorkspace» завітали до EVO.company – української продуктової ІТ-компанії.

До рідної домівки

27 травня відбулася зустріч випускників Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Добро очима «сонячних дітей»

В НУХТ відбувся Благодійний творчий фестиваль «Ти здатний на диво», організований Благодійним фондом «Світ мрій» за сприяння студентської ради Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Відкриваємо перспективи успішного працевлаштування

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління 23 травня зустрілися із командою мережі магазинів голландських сирів сімейного типу «Сирне королівство».

Економісти долають вершини регіоналістики

26-28 квітня відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Регіональна економіка». Студенти спеціальності "Економіка підприємства" Навчально-наукового інституту економіки і управління нагороджені дипломами за 1 та 2 місце.

Досліджуємо оригінальні формати тімбілдінгу

Управлінці персоналом ННІ ЕіУ дізналися більше про нові концепції та унікальні формати тімбілдінгу на спеціальній презентації Rockets Event Agency.

Свято жіночого футболу

Студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) НУХТ у складі жіночої футзальної команди «ІМС-НУХТ» другий рік поспіль стали володарками Кубка України з футзалу