Новини ЕІУ

Маркетинговий екскурс

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління в рамках екскурсії, організованої однією з найбільших торгово-промислових груп України - «Fozzy Group», відвідали супермаркет «Сільпо» в ТРЦ Lavina Mall.

Дивитись

Дізнаємось про тренди успішного промо соціальних проектів

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління досліджували тренди успішного промо соціальних проектів разом з Ольгою Ситник, директором по роботі з клієнтами Postmen, провідного digital-агентства України.

Дивитись

Банківська справа для міжнародників

Студенти ННІ ЕіУ спеціальності "Міжнародна економіка" вчилися тонкощам банківської справи в АТ "Укрексімбанк"

Дивитись

Що варто знати про маркетинг – думка професіонала

Студентам спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління прочитала лекцію Наталія Багмут, менеджер з маркетингу департаменту дистрибуції техніки Apple (FC ERC), випускниця ННІ ЕіУ.

Дивитись

Відзначено професіоналізм вищого ґатунку

Викладачі ННІ ЕіУ за високі досягнення у професійній діяльності й бездоганну сумлінну працю відзначені дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України

Дивитись

Довершеність знань підтверджена результатом

Студентка четвертого курсу спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління Ольга Гончарова виборола перше місце у кейсі від компанії New Balance Ukraine.

Дивитись

Управління персоналом у fashion-ритейлі

Ейчари Навчально-наукового інституту економіки і управління вивчають специфіку управління персоналом у fashion-ритейлі спільно з Тетяною Богдан, HR-спеціалістом MustHave, бренду «made in Ukraine», відомим далеко за межами країни.

Дивитись

День подяки на Еnglish speaking club

Студенти ННІ ЕіУ на засіданні Еnglish speaking club, традиційно за участі спеціального гостя зі Сполучених Штатів – Stuart Snuggs та викладача Божок Наталії, святково відзначили День подяки.

Дивитись

Гостюємо у кращих креативщиків України

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління побували в українських креативщиків №1 – BBDO Ukraine, що входить до складу BBDO Worldwide, глобальної рекламно-комунікаційної мережі.

Дивитись

Секрети інвестування в Україні

Студенти спеціальності ««Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів ННІ ЕіУ стали учасниками майстер-класу відомого фінансового експерта світового рівня Едварда Дубинського на тему: «Як правильно інвестувати свої кошти в Україні, під час кризи і без неї?»

Дивитись