Новини ЕІУ

Проводжаємо рік з Еnglish speaking club

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулося завершальне в цьому навчальному році засідання Еnglish speaking club.

Дивитись

Секрети успішного ЗНО з англійської мови

Завідувач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ Галина Чередніченко взяла участь в освітньому форумі на тему «Як скласти ЗНО та секрети успішного ЗНО з англійської мови».

Дивитись

Управління державними фінансами у полі зору викладачів ННІ ЕіУ

Викладачі кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у практичному семінарі TAIEX «Управління державними фінансами».

Дивитись

Підприємництво наживо

Студентам Навчально-наукового інституту економіки і управління провела майстер-клас випускниця Національного університету харчових технологій Зоряна Галаджий.

Дивитись

День подяки з Еnglish speaking club

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела засідання клубу “Еnglish speaking club” присвячене “Thanksgiving Day”.

Дивитись

Сеанс спіритизму для HR

Викладачі та студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ тренують навики комунікацій та тімбілдінгу на вечірці від Rabota.ua і Questoria.

Дивитись

Перші кроки в опануванні викладацької майстерності

Аспіранти першого року навчання ННІ ЕіУ провели лекційні та семінарські занять для студентів молодших курсів.

Дивитись

Квест-тури управлінців персоналом до роботодавців

Управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у квест-турі Райффазен Банку Аваль.

Дивитись

Авангард професійних досягнень

Професор кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Соломянюк стала учасником IV Національного форуму «Бізнес і університети: розвиваємо підприємництво майбутнього».

Дивитись

Магістри-підприємці у вирі інновацій

Магістри спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ННІ ЕіУ відвідали Міжнародний форум інновацій «Innovation Market 2018».

Дивитись