Перспективне партнерство

Національний університет харчових технологій підписав договір про співпрацю з Вищою Лінгвістичною Школою у м. Ченстохова (Польща).

«ІМС-НУХТ» - володар Кубка України з футзалу!

Студенти та випускники ННІ ЕіУ у складі команди "ІМС-НУХТ" у фіналі перемогли харківську команду "Тесла" і завоювали Кубок України з футзалу серед жіночих команд

Фестиваль інновацій

Студенти ННІЕіУ спеціальності "Маркетинг" відвідали "Фестиваль інновацій 2018", на якому були представлені економічні і соціальні інноваційні стартапи українських підприємців

Бізнес-сніданок допитливих студентів-маркетологів

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали креативний захід від логістичної компанії «Delivery».

Наукові пошуки юних бухгалтерів

Студенти ННІ ЕіУ спеціальності «Облік і оподаткування» продемонстрували високі результати у ІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік»

Впроваджуємо інноваційні технології у процес навчання іноземним мовам

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ провела ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інноваційні методи викладання іноземних мов у немовних вищих навчальних закладах».

Міжнародники ЕіУ - погляд на премію Нобеля

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІ ЕіУ організували та провели круглий стіл - «Альфред Нобель. Нобелівська премія».

Персонал-технології в індустрії гостинності

Студенти-управлінці персоналом ННІ ЕіУ ознайомились з персонал-технологіями та кар'єрними можливостями в готелі VitaPark Борисфен.

Медійні ігри на території професіоналів

Студенти ННІ ЕіУ спеціальності «Маркетинг» взяли участь у медіачеленджі від компанії Dentsu Aegis Network Ukraine.

Ейчари ННІ ЕІУ– учасники і волонтери конференції креативних підприємців

Студенти-ейчари (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління стали учасникамии і волонтерами конференції UGENERATION Creative Business Conference.