Особливості реєстрації вступників у магістратуру для проходження МТНК

Реєстрація для проходження магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти розпочинається 27 червня і закінчується о 18:00 18 липня.

Успішні захисти англомовної групи менеджерів ННІ ЕіУ

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ 21 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів англомовної групи освітнього ступеня Бакалавр освітньої програми «Менеджмент».

Нове покоління фінансистів

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ 16-17 червня відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Готуємось до МТНК для вступу у магістратуру

Днями викладачами кафедри фінансів та кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління було проведено тренінги для здобувачів по підготовці до МТНК для вступу у магістратуру.

Нові здобутки фінансистів

Здобувачка першого курсу магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ Анастасія Сідерова, під керівництвом професора кафедри фінансів Лади Шірінян, взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування».

Запрошуємо на День відкритих дверей ННІ ЕіУ!

Навчально-науковий інститут економіки і управління НУХТ запрошує абітурієнтів, їх батьків та усіх зацікавлених на День відкритих дверей онлайн.

Гостьова лекція від фахівця-практика з Норвегії

У Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулась гостьова лекція Анастасії Хромець, заступниці  голови відділу бухгалтерського обліку в Equate as Part of the Computershare Group, із викладачами кафедри обліку і аудиту та здобувачами спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Вивчаємо особливості ведення обліку в Канаді

На кафедрі обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася зустріч викладачів та здобувачів спеціальності  071 «Облік і оподаткування» з Marina Morozov, яка є Cash Management Analyst AGS Automotive Systems, Toronto (CANADA).

Тренінги по підгтовці до магістерського тесту навчальної компетентності

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбудуться тренінги по підготовці до проходження магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК)

Міжнародна комунікація як запорука професійного розвитку

Кафедра фінансів ННІ ЕіУ долучилася до обговорення актуальних викликів на страховому ринку в розрізі вітчизняного та міжнародного досвіду: доцент Михайло Арич взяв участь в третій щорічній конференції учасників міжнародної ініціативи науковців та дослідників «The Genetic Discrimination Observatory».