Новини ЕІУ

Чемпіонська гра

Команда Навчально-наукового інституту економіки і управління - переможці турніру НУХТ з баскетболу

Дивитись

CFA Institute відкриває можливості

Cтуденти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілися з представниками інституту CFA

Дивитись

Вивчаємо інсайти поведінки споживачів

На кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління, з метою поглибленого вивчення дисципліни «Поведінка споживачів», організували майстер-клас для студентів спеціальностей «Реклама та зв’язки з громадськістю», «Маркетинг» й «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Дивитись

Перспективне партнерство

Національний університет харчових технологій підписав договір про співпрацю з Вищою Лінгвістичною Школою у м. Ченстохова (Польща).

Дивитись

«ІМС-НУХТ» - володар Кубка України з футзалу!

Студенти та випускники ННІ ЕіУ у складі команди "ІМС-НУХТ" у фіналі перемогли харківську команду "Тесла" і завоювали Кубок України з футзалу серед жіночих команд

Дивитись

Бізнес-сніданок допитливих студентів-маркетологів

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали креативний захід від логістичної компанії «Delivery».

Дивитись

Наукові пошуки юних бухгалтерів

Студенти ННІ ЕіУ спеціальності «Облік і оподаткування» продемонстрували високі результати у ІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік»

Дивитись

Впроваджуємо інноваційні технології у процес навчання іноземним мовам

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ провела ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інноваційні методи викладання іноземних мов у немовних вищих навчальних закладах».

Дивитись

Міжнародники ЕіУ - погляд на премію Нобеля

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІ ЕіУ організували та провели круглий стіл - «Альфред Нобель. Нобелівська премія».

Дивитись

Персонал-технології в індустрії гостинності

Студенти-управлінці персоналом ННІ ЕіУ ознайомились з персонал-технологіями та кар'єрними можливостями в готелі VitaPark Борисфен.

Дивитись