У пошуках вирішення проблем управління та економіки підприємств

23-24 квітня в НУХТ працювала ХV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми управління та економіки підприємств в сучасних умовах», організована кафедрою економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Множимо здобутки та закріплюємо лідерські позиції

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Дар'я Вітвицька - переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка підприємства».

Змістовно про сучасну освіту від міжнародників ЕіУ

У ННІЕіУ НУХТ відбулося сімнадцяте засідання круглого столу на тему «Сучасна освіта: зміст, технології, забезпечення якості», на якому учасники обговорили питання розвитку сучасної освіти в Україні та світі.

Шекспірівський тиждень студентів ННІ ЕіУ

У ННІ ЕіУ НУХТ відбулося чергове засідання English Speaking Club, яке цього разу було присвячене темі «Shakespeare’s life and mastepieces».

Досліджуємо хімію маркетингових почуттів

Студентам ННІ ЕіУ НУХТ спеціальності "Маркетинг" лекцію на тему “Як бренду вдало “вийти заміж” та не розійтись після першої шлюбної ночі” прочитала фахівець-практик зі стратегічного маркетингу Олександра Максименко.

Нові досягнення всеукраїнського масштабу

Студенти ННІ ЕіУ 2 курсу  освітньої програми «Економіка підприємства» Дарина Грабарчук та Єлизавета Тушич вибороли почесні призові місця у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Регіональна економіка».

Стартапи - двигун студентських можливостей

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали «YEP! Startup Clubs’ Forum», організований мережею академічних стартап-інкубаторів YEP!

Студентка ННІ ЕіУ – знову серед найкращих у маркетингу!

Студентка ННІ ЕіУ НУХТ Анастасія Долюк - переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг».

Вчимося використовувати соцмережі з користю

Студентам ННІ ЕіУ спеціальності "Маркетинг" лекцію на тему просування бізнесу в соціальних мережах прочитала відомий SMM-фахівець Любов Рудницька.

Бізнес-формули успіху для студентів ННІ ЕіУ

Студенти ННІ ЕіУ спеціальності "Міжнародні економічні відносини" прослухали лекцію провідного світового експерта з ресурсної ефективності і сталого розвитку Ульріха фон Вайцзекера «COME ON, UKRAINE!».