Кейс HR-брендингу для міжнародного банку

Команда управлінців персоналом 2 курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління продемонструвала високі результати у конкурсі на краще рішення кейсу «WOW-ефект: як бренду роботодавця стати мрією для покоління Z», який провели освітній стартап CASERS і Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Студент ННІ ЕіУ – серед переможців чемпіонату світу з пауерліфтингу

Студент Навчально-наукового інституту економіки і управління Павло Підобід виборов бронзову медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу.

Графіки консультацій викладачів у період дистанційного навчання

Графіки консультацій та приймання академічної заборгованості викладачами у студентів ННІ ЕіУ

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управліня Олега Шеремета з Новим роком і Різдвом Христовим

Ефективні дослідження цифрової економіки

Робота студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Аліни Новак ввійшла у число найкращих на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, організованого HyperHost.UA

Інвестиційний челендж фінансистів

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь в інвестиційному конкурсі.

Вчимося керувати економікою

Магістранти та студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь в роботі круглого столу на тему: «Світ та Україна у 2019-му році», який відбувся у Верховній Раді України.

З любов'ю до пухнастих друзів

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління долучились до благодійного марафону міні-притулку для тварин «Кицькин Дім».

Студентка ННІ ЕіУ виборола грант програми ЕРАЗМУС+

Студентка ННІ ЕіУ спеціальності "Менеджмент" Вікторія Литвинова виборола грант програми ЕРАЗМУС+ на навчання у Щецинському університеті (Польща).

Традиції страхової реклами в НУХТ

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ відбувся 5-й Фестиваль страхової реклами.