З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управліня Олега Шеремета з Новим роком і Різдвом Христовим

Фотовиставка: "Коли оживають старі фотографії..."

Студенти 3 курсу спеціальності "Реклама та зв'язки з громадськістю" ННІ ЕіУ провели фотовиставку в рамках дисциплін "Цифрові технології в рекламі та PR"  та "Дизайн в рекламі та PR".

Навіщо менеджеру аудит?

Нещодавно здобувачі ОПП «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з гарантом програми С.П. Дундою долучились до зустрічі зі старшим експертом з аудиту міжнародної консалтингової компанії «Ernst & Young» Анастасією Дарієнко.

Профіль професійної HR-позиції «Talent Success Lead»

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 8 грудня відбулася гостьова лекція для здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» від Talent Success Lead польського представництва ІТ компанії «SoftServе» Агати Піорковської (Agata Piórkowska).

Можливості з Erasmus+

7 грудня здобувачі ОПП «Менеджмент» та куратори груп кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління за ініціативи гарантки освітньої програми к.е.н., доц. Дунди С.П. зустрілись з магістранткою ІІ курсу ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» Вікторією Літвіновою.

Особливості інноваційних процесів на платформах креативних індустрій

В рамках дисципліни «Інвестування» здобувачам ННІ ЕіУ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» цікаву лекцію у онлайн-форматі прочитала докторантка Вільнюського університету Угне Павловайте, науковий керівник – доктор, професор Віргінія Юренієне.

Обговорюємо проблеми формування продовольчих систем

3 грудня в рамках постійно діючого наукового семінару кафедри міжнародної економіки ННІ ЕіУ «Інформаційна культура в сучасному світі» відбувся круглий стіл в онлайн-форматі. Тема засідання: «Проблеми формування продовольчих систем».

Про місце і роль економічної теорії в структурі економічних знань

2 грудня відбулося засідання Міжвідомчої координаційної ради з економічної теорії Національної академії наук України та  Міністерства освіти і науки України, присвячене обговоренню проблем місця і ролі економічної теорії у підготовці фахівців з економіки, у якій взяли участь завідувачка кафедри економічної теорії Навчально-наукового інституту економіки і управління Інна Ситник та професорка кафедри Галина Кундєєва.

Вивчаємо діджитал технології (системи) HRM

Доцент кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ Ліана Мазник організувала співпрацю з компанією Hurma System (HR та рекрутинг  в одній системі) для організації лабораторних занять з нової дисципліни «Діджитал технології (системи)  HRM», яка викладається для здобувачів спеціальності 073 освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу».

Як реалізувати себе в HR-сфері у 2022 році?

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 29 листопада відбулася гостьова лекція для здобувачів ОП «Менеджмент персоналу» на тему «Як реалізувати себе в сфері HR у 2022 році» від експерта у сфері HR-консалтингу Катерини Негрій.