Серед еліти професіоналів

Магістрант спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління Богдана Бунь нагороджена дипломом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з спеціальності «Облік і оподаткування».

Перспективи бухгалтерського аутсорсингу для студентів ННІ ЕіУ

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілися з представниками  аутсорсингової компанії EBS (Emergex Business Solution).

Наукові дискусії на 84 Міжнародній науковій конференції НУХТ

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли активну участь у 84 Міжнародній науковій конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

Світові тенденції розвитку освіти

Кафедра міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління провела засідання круглого столу на тему «Світові тенденції розвитку освіти».

Диспути фінансового ринку

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління провели нестандартне заняття з дисципліни "Фінансовий ринок".

Успішні досягнення фінансистів

Студентка першого курсу магістратури ННІ ЕіУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Юлія Цвіль отримала диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Збірник міжнародників ЕіУ

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління вийшов друком збірник.

До уваги студентів ННІ ЕіУ

У вівторок, 8 травня, о 9:50 відбудеться...

Вектор професійного розвитку

Відбулася зустріч студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління з бізнесменом, фінансистом, засновником LONDON COFFEE, CFO «Isaac Pintosevich Systems» Едуардом Куніним.

Блискуча гра стратегів ЕіУ

12-13 квітня у Національному університеті харчових технологій проходив V Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми – 2018», участь у якому взяли 19 команд студентів ННІЕіУ.