Магія таємничої казки на Вечорі інституту ЕіУ

15 листопада в актовій залі НУХТ відбулося неймовірне свято казки, спражніх див та магії, на яке чекали не лише студенти, а й університет загалом - Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління "Аліса в країні чудес".

Розвиваємось з Get Business Festival 2018

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали фестиваль для малого бізнесу – Get Business Festival 2018.

Найцікавіше від провідних спеціалістів для студентів ННІ ЕІУ

Студенти ННІ ЕІУ разом із викладачами та кураторами відвідали ряд цікавих майстер-класів у межах Ярмарку вакансій НУХТ.

Відкрита лекція на кафедрі маркетингу

На кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Організація рекламної кампанії» для студентів спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Ярмарок вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2018»

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у Ярмарку вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2018».

«Їжа для роздумів» на Social Rave

Студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ відвідали фестиваль соціальної реклами MolodiyaFestival у форматі Social Rave.

Соціальна акція «I help homeless animals»

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління започатковує соціальну акцію «I help homeless animals» та організовує допомогу для притулків тварин.

Форум освітніх можливостей

Старший викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ Ольга Никитенко стала учасником 2nd Forum for ELT Professionals.

Нові горизонти стажування управлінців персоналом

Студенти спеціальності "Управління персоналом та економіка праці" ННІ ЕіУ поспілкувалися із представниками туроператора Ideas&Journey Travel щодо можливостей закордонного стажування.

Англійською про важливі цінності

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулося чергове засідання “Еnglish-speaking club”.