«Залишитися в живих» або неофіційне хрещення в студенти

Першокурсники Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли неофіційну посвяту в студенти, яку підготували для них старшокурсники.

Спорт заради життя

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління у складі команди НУХТ взяли участь у благодійному забігу Intersport Ukraine Run 2018.

Програма, що розширює кордони

Студентка спеціальності "Економіка підприємства" Навчально-наукового інституту економіки і управління навчається за програмою "Еразмус+" у Щецині, Польща.

Зустріч директора та студентського активу ННІ ЕіУ з першокурсниками

Відбудеться зустріч директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета і студентського активу інституту з першокурсниками

Відзначили корифеїв ННІ ЕіУ

Професорів та фундаторів кафедри обліку і аудиту ННІ ЕіУ Чернелевського Л.М. і Ткаченко Н.М. нагородили найвищою відзнакою університету – нагрудним знаком «За академічні заслуги».

З Днем підприємця!

Привітання директора ННІ ЕіУ НУХТ Олега Шеремета з Днем підприємця

Тут зростають лідери

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулася урочиста посвята у студенти.

Студенти ННІ ЕіУ – призери чемпіонату світу з футзалу!

З Днем Незалежності України!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем Незалежності України

Вперед - до підкорення спортивного Олімпу!

19 серпня у столиці Казахстану, Алмати, стартував чемпіонат світу серед студентів з футзалу. У складі чоловічої та жіночої українських збірних беруть участь студенти ННІ ЕІУ. Вітаємо наших спортсменів з блискучими результатами та бажаємо перемог у наступних іграх турніру !