Як боротись з професійним вигоранням

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ з’ясовували із Президентом Європейської Федерації Коучів України Наталією Романенко як боротися із професійним вигоранням.

E-Service в підприємництві

Викладачі кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління професор Наталія Соломянюк та доцент Вікторія Стеценко взяли участь в конференції по E-SERVICE.

Майстер-клас від Червоного Хреста для маркетологів

У НУХТ відбулася зустріч студентів спеціальності «Маркетинг» та «Реклама та зв’язки з громадськістю» ННІ ЕіУ з волонтером-рятувальником Загону швидкого реагування м. Біла Церква Товариства Червоного Хреста України Володимиром Мухіним.

Перевірена часом співпраця

У студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася зустріч з представником Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік».

Цифрова економіка вустами професіоналів

Викладачі кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток банківських систем світу в умовах глобалізації фінансових ринків».

Маркетинг в індустрії HoReCa

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління  відвідали найбільший на теренах України фестиваль гостинності – HoReCa Show Lviv.

Smart city стає на крок ближчим

Альтернативні види практики – це легко

Відбулася зустріч студентів четвертого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ з керівником одного з регіональних центрів з підбору персоналу ПриватБанку Нелею Гребеніченко.

Досліджуємо проблеми залучення іноземних інвестицій

Студенти спеціальності "Міжнародна економіка" Навчально-наукового інституту економіки і управління поспілкувалися з експертами галузі на тему «Проблеми залучення іноземних інвестицій в економіку країни».

SMM: погляд зсередини

Студентам ННІ ЕіУ спеціальності "Маркетинг" лекцію про стратегії та інструменти маркетингу прочитала SMM-фахівець Катерина Репіч