Гідне підтвердження набутих знань

Відбулися захисти дипломних робіт студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальності «Економіка підприємства» та "Економіка" за освітніми рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

Крок назустріч успішному працевлаштуванню

Магістри спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління вибороли місце у фінальній частині програми від міжнародної компанії Deloitte

Перші рекламісти – підбиваємо підсумки, ставимо нові цілі

Відбулися захисти дипломних робіт перших бакалаврів спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління

Дипломовані ейчари ЕіУ

На кафедрі управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт.

Кваліфікацію бакалаврів з маркетингу підтверджено

Днями пройшли захисти випускових дипломних робіт студентів напряму підготовки «Маркетинг» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Успішне співробітництво у сфері бюджетної аналітики

Кафедра фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління за ініціативи доцента Катерини Багацької та підтримки завідувача кафедри професора Лади Шірінян розпочала співробітництво з центром політичних студій і аналітики «Ейдос», одним з видів діяльності якого є аналітика у сфері публічних фінансів.

Міжнародні стажування з Erasmus+

У травні доценти  кафедри  менеджменту  та  адміністрування Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Москаленко та Ірина Євсєєва проходили  стажування  у  рамках  програми  Erasmus+ з  академічної мобільності у Щецинському університеті (Польща).

Перша хвиля щасливих

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління пройшли захисти кваліфікаційних дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за напрямом підготовки «Міжнародна економіка».

Обговорюємо цікаві теми на "English speaking club"

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчаль-наукового інституту економіки і управління відбулося заключне у 2016-2017 навчальному році засідання «Еnglish speaking club».

Битва бізнес-планів

У рамках роботи студентського наукового товариства «Інтелект» на кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління підведено підсумки конкурсу бізнес-планів.