З Днем бухгалтера!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем бухгалтера.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання!

10 липня розпочався прийом заяв від вступників на спеціальності Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Управлінець персоналом ННІ ЕіУ – володарка премії Київського міського голови

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Тетяна Спека нагороджена премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України.

В добру путь, менеджери

48 студентів спеціальності «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ успішно захистили дипломи та отримали ступінь бакалавра.

Мамо, я бакалавр!

Випускники освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління успішно захистили бакалаврські дипломи.

Фінансисти продуктивно завершили свій навчальний рік

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління вдало завершили захисти дипломних робіт бакалаврів денної форми навчання.

Свято захисту у бакалаврів-рекламістів

Студенти ННІ ЕіУ НУХТ спеціальності "Журналістика" освітньої програми "Реклама та зв'язки з громадськістю" успішно захистили дипломні бакалаврські роботи.

Рейтингові списки студентів ННІ ЕіУ

Оприлюднено рейтингові списки студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

Підприємництво майбутнього

У ННІ ЕіУ НУХТ відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт студентів спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

На шляху до бездоганності викладацької майстерності

Викладачі ННІ ЕіУ пройшли курси підвищення кваліфікації в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.