Блискучі захисти англійською мовою підкорювачів економічної науки

Вітаємо магістрів спеціальності "Економіка" ОП "Економіка підприємства" ННІ ЕіУ із успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт англійською мовою.

Нове покоління менеджерів

У Навчально-науковому інституті економіки і управління продовжуються захисти магістерських дипломних робіт. Тепер вже магістри спеціальності 073 "Менеджмент" преставили результати своїх наукових досілджень на  розгляд та оцінювання атестаційної комісії.

У ННІ ЕіУ розпочато захист магістерських робіт

У Навчально-науковому інституті економіки і управління на кафедрі економіки і права пройшов успішний захист кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм навчання освітнього ступеню «Магістр» зі спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економіка підприємства».

Рекламісти пізнають таємниці фотомайстерності

10 лютого для здобувачів ОП "Реклама та зв’язки з громадськістю" та викладачів кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління відбувся воркшоп відомого фотографа Олександра Волчанського.

Гостьoва лекція журналіста-міжнародника Хаджі Мухаммада Хідер Мавлюда

8 лютого для здобувачів ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю» та «Маркетинг» та викладачів кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулася гостьова лекція доктора наук, професора Ербільського університету Салахатдіна (Іракський Курдистан) журналіста-міжнародника Хаджі Мухаммада Хідер Мавлюда.

Підготовка здобувачів до ЄВІ

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-науквого інституту економіки і управління розпочала факультативні заняття для підготовки здобувачів до ЄВІ (єдиного вступного іспиту) з іноземної мови для вступу до магістратури.

Практикуємо сучасні підходи до реклами

Бакалаври 3 курсу ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління вийшли на навчальну практику.

Рекламісти вирушають на першу практику

У Навчально-науковому інституті економіки і управління Відбулась настановча конференція з ознайомчої практики для здобувачів другого курсу спеціальності 061 “Журналістика” ОП “Реклама та зв’язки з громадськістю”.

Студенти ННІ ЕіУ розвивають скілли на веб-платформі EUProstir

Нещодавно студенти кафедри маркетингу Навчально-науковий інститут економіи і управління, спеціальностей «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Журналістика» (ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю»), підвищили софт- та хард-скіллс на веб-платформі EUProstir.

Вивчаємо мистецтво інвестування у 2022 році

11 січня студенти третього року навчання ННІ ЕіУ під керівництвом доцента кафедри фінансів Ганни Роганової відвідали вебінар від компанії Freedom Finance «Мистецтво інвестування 2022».