Як працює система судових засідань?

Здобувачі Навчально-наукового інституту економіки і управління освітньо-професійної програми «Економіка і правове забезпечення бізнесу» Вероніка Семенова, Катерина Пшенична та Ольга Олексієвець відвідали судові засідання у Господарському суді м. Києва.

Добрі справи для чотирилапих друзів

24 вересня студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління завітали до тимчасового притулку для тварин у Національому комплексі «Експоцентр України».

Нове покоління студентів ЕіУ

Всупереч війні та заради майбутнього, ми залишаємося вірними нашим щорічним традиціям. Так 23 вересня у Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулася довгоочікувана урочиста подія – посвята у першокурсники та їхнє перше знайомство з ННІ ЕіУ.

Знайомство з Навчально-науковим інститутом економіки і управління НУХТ

Запрошуємо студентів першого курсу на знайомство з Навчально-науковим інститутом економіки і управління НУХТ.

Поселення у гуртожиток студентів першого курсу

Поселення у гуртожиток студентів першого курсу Навчально-наукового інституту економки і управління відбуватиметься з 19 по 23 вересня 2022 року.

Хто не навчається, того немає

Доцентр кафедри економіки праці та менеджементу Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Москаленко здобула диплом клінічного психолога Київського сучасного інституту психології та психотерапії і отримала рекомендації стати доктором філософії.

Про копірайтинг і не тільки

У Навчально-науковому інституті економіки і управління для здобувачів спеціальності 075 «Маркетинг» відбулося перше засідання гуртка кафедри маркетингу «Інтелектуал», де обговорювалися мейнстріми копірайтингу й візуалізації у рекламі.

Знайомимось із програмним продуктом ТОВ «Дебет Плюс»

На кафедрі обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління для здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відбулася онлайн-лекція від стейкхолдера, директора з маркетингу компанії «Дебет Плюс» Сергія Мозгового.

Об'єднуємося заради розвитку маркетингу в Україні

Викладачі кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління стали членами громадської організації «Об’єднання маркетологів України».

Підвищення професійних компетенцій автоматизації обліку

Протягом липня-вересня 2022 року на базі кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ проводилось науково-практичне стажування викладачів ННІ ЕіУ з набуття професійних компетенцій автоматизації облікових та управлінських процесів в українському програмному продукті «Дебет Плюс».