Новини ЕІУ

Ярмарок вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2018»

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у Ярмарку вакансій «НУХТ ОСІНЬ-2018».

Дивитись

«Їжа для роздумів» на Social Rave

Студенти освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ відвідали фестиваль соціальної реклами MolodiyaFestival у форматі Social Rave.

Дивитись

День відкритих дверей НУХТ 2018

Шановні абітурієнти, запрошуємо вас на День відкритих дверей НУХТ для знайомства зі спеціальностями Навчально-наукового інституту економіки і управління, який відбудеться...

Дивитись

Форум освітніх можливостей

Старший викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ Ольга Никитенко стала учасником 2nd Forum for ELT Professionals.

Дивитись

Нові горизонти стажування управлінців персоналом

Студенти спеціальності "Управління персоналом та економіка праці" ННІ ЕіУ поспілкувалися із представниками туроператора Ideas&Journey Travel щодо можливостей закордонного стажування.

Дивитись

Англійською про важливі цінності

На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулося чергове засідання “Еnglish-speaking club”.

Дивитись

Тонкощі тайм-менеджменту для викладачів

Доцент кафедри маркетингу ННІ ЕіУ Вікторія Стеценко опанувала сучасні методики тайм-менеджменту в рамках проекту «Медіа Мозок».

Дивитись

Розклад ігор Кубка ректора НУХТ з футзалу 2018

Відбулося жеребкування ігор Кубка ректора НУХТ 2018 з футзалу. До вашої уваги розклад матчів збірної ННІ ЕіУ.

Дивитись

Розширюємо кордони нового досвіду

Професор кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління Наталія Соломянюк взяла участь в серії тренінгів на базі Варшавського та Ягеллонського університетів у Польщі.

Дивитись

Краще резюме - на рахунку ейчарів ННІ ЕіУ!

Студентка 4-го курсу освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕіУ Тетяна Спека здобула перше місце у конкурсі резюме «CV FOR THE CITY».

Дивитись