Здобувачі кафедри маркетингу завітали на Rema Days Kyiv

Здобувачі спеціальностей “Журналістика”, “Маркетинг” і “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” разом з викладачами кафедри маркетингу ННІ ЕіУ відвідали спеціалізовану Міжнародну виставку реклами та друку Rema Days Kyiv.

Починаємо навчальний рік інтернаціонально!

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 9 вересня 2021 року відбулась зустріч бакалаврів 2 курсу ОПП «Менеджмент» з гостем із Німеччини Іриною Кириченко.

Традиція, що об'єднує

11 вересня за гарною традицією студентський актив ННІ ЕіУ підготував для нових членів родини, першокурсників, квест столицею для того, аби познайомити їх з неймовірним та захопливим життям нашого інституту.

З Днем підприємця!

Привітання директора ННІ ЕіУ НУХТ Олега Шеремета з Днем підприємця

Новий етап життя - розпочато!

30 серпня відбулася урочиста подія, яку абітурієнти та їх батьки запам‘ятають назавжди - посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління.

З Днем Незалежності України!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем Незалежності України

Новітні технології вступної кампанії від менеджерів

Яким має бути менеджер та що потрібно команді для здобуття перемог? Саме ці питання абітурієнти-першокурсники разом з викладачами ОПП 073 "Менеджмент" Навчально-наукового інституту економіки і управління обговорювали на брейн-рингу.

Посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління

Посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки управління

Поселення в гуртожиток студентів першого курсу

Графік поселення в гуртожиток студентів першого курсу ННІ ЕіУ

З Днем бухгалтера!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем бухгалтера.