Важливо: особливості навчання у період карантину

Перший проміжний контроль успішності студентів ННІ ЕіУ за результатами дистанційного навчання буде проведений...

В університеті оголошено карантин

Наказом ректора від 11.03. 2020 № 26 г в університеті оголошено карантин на три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Прокачуємо soft skills під керівництвом провідних компаній

Студентка Навчально-наукового інституту економіки і управління Віра Лавренюк побувала на ексклюзивній бізнес-екскурсії від UGEN та PwC.

Зі святом весни, любові і краси!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з 8 Березня

Наші вихованці - наша гордість

6 березня в актовій залі НУХТ відбулася яскрава і знакова подія - випускний магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління!

Готуйся до ЗНО з іноземної мови разом з нами

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації запрошуєстудентів 4-го курсу на курси підготовки до ЗНО (вступного екзамену) в магістратуру.

Зазираємо у майбутнє цифрової валюти

Доценти кафедри фінансів та студенти-фінансисти ННІ ЕіУ взяли участь у міжнародній конференції «Цифрові валюти центральних банків: нові можливості для платежів».

Якість знань рекламістів підтверджено захистами

На кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління блискучі захисти магістрів спеціальності "Журналістика" ("Реклама і зв'язки з громадськістю").

Атестація нового покоління податківців

Відбулися захисти здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів денної і заочної форми навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» ННІ ЕіУ.

На хвилі магістерських захистів - фінансисти ЕіУ

Бакалаври та магістри заочної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління успішно захистили дипломні роботи.