Продовження знайомства

Першокурсники разом з їх наставниками спеціальності «Економіка» освітніх програм «Економіка та правове забезпечення бізнесу» та «Економіка підприємства провели нестандартну зустріч-знайомство. Проведення заходу сприяло поступовому розкриттю особистостей, потеплінню психологічної атмосфери груп.

ЕіУ запалює нові серця

11 вересня у актовій залі НУХТ відбулася зустріч першокурсників із директором Навчально-наукового інституту економіки і управління Олегом Шереметом та студентською радою ННІ ЕіУ.

Зустріч директора та студентського активу ННІ ЕіУ з першокурсниками

Відбудеться зустріч директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета і студентського активу інституту з першокурсниками

До 50-річчя від дня народження д.е.н. Шірінян Л.В.

Колектив кафедри фінансів Національного університету харчових технологій, професорсько-викладацький склад Навчально-наукового інституту економіки і управління, колеги, друзі, учні щиро вітають Ладу Василівну Шірінян з днем народження і 50-річним ювілеєм!

Студент ННІ ЕіУ - це звучить гордо

30 серпня відбулася урочиста подія, яку абітурієнти та їх батьки запам‘ятають назавжди - посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління.

З Днем підприємця!

Привітання директора ННІ ЕіУ НУХТ Олега Шеремета з Днем підприємця

З Днем Незалежності України!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем Незалежності України

Посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління

Посвята у студенти Навчально-наукового інституту економіки управління

Увага! Поселення в гуртожиток

Графік поселення в гуртожиток студентів першого курсу ННІ ЕіУ

Кафедра фінансів ННІ ЕіУ підкорила Говерлу!

Колектив кафедри фінансів ННІ ЕіУ під керівництвом проф. Лади Шірінян підкорив найвищу точку на території України – Говерлу!