Цивільне право для економістів

Нещодавно на кафедрі економіки і права відбулася відкрита лекція доктора філософії з права, доцентки Мар’яни Задніпряної-Корінної із навчальної дисципліни «Цивільне право» для здобувачів першого курсу освітньої програми «Економіка та правове забезпечення бізнесу».

Практичний підхід до теорії менеджменту

Бакалаври-першокурсники освітньої програми «Менеджмент» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у майстер-класі, що проводився Борисом Шевельовим, сертифікованим консультантом Adizes Institute (США), міжнародним консультантом з трансформації бізнесу. Тема майстер-класу «Чи оптимальна структура вашої компанії?» – актуальна та пізнавальна для здобувачів, які розпочали опановувати обрану спеціальність.

Рекламні стратегії відомих брендів від наших здобувачів

Студентський гурток «Інтелектуал» кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління продовжує свою роботу. Актуальна й важлива тема «Маркетингові та рекламні стратегії» зацікавила здобувачів спеціальностей «Журналістика» (освітня програма «Реклама та зв’язки з громадськістю»), «Маркетинг» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Вітаємо випускників-міжнародників!

Заключним етапом навчання магістрантів є захист їх кваліфікаційної роботи, яка показує рівень компетентності молодих фахівців. На кафедрі міжнародної економіки перед екзаменаційною комісією було захищено одинадцять кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності "Міжнародні економічні відносини" освітньої програми «Міжнародна економіка». Захист робіт та високі оцінки показали достатньо високий рівень наших магістрантів.

Майбутнє бізнесу – в надійних руках наших випускників

Справжнім місяцем знань і таланту в нашому університеті традиційно є лютий, адже відбуваються захисти кваліфікаційних робіт здобувачів усіх спеціальностей. Не винятком стали здобувачі Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Економіка підприємства» освітнього ступеня «магістр» денної і заочної форм навчання.

Підтримуємо високий рівень випускників-менеджерів

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ завершено сесію захистів магістерських дипломних робіт на освітній програмі «Менеджмент організацій і адміністрування». Наші здобувачі в котрий раз продемонстрували здатність генерувати продуктивні управлінські рішення, незважаючи на складні умови воєнного часу.

День відкритих дверей!

Привіт, абітурієнте! Скоро вступ і зробити правильний вибір університету - надважливо. Ми станемо твоїм помічником у цій справі. Адже точно знаємо, як зробити твої студентські роки щасливими та насиченими. Запрошуємо тебе на знайомство з Навчально-науковим інститутом економіки і управління НУХТ.

Сучасні тренди рекламної активності від здобувачів-маркетологів

Продовжується робота студентського наукового гуртка кафедри маркетингу «Інтелектуал». Цього разу темою досліджень стала рекламна активність підприємств в сучасних умовах, яка викликала цікавість та активну участь здобувачів ННІ ЕіУ спеціальностей «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Журналістика» (освітньої програми «Реклама та зв’язки з громадськістю»).

Успішні захисти менеджерів персоналу заочної форми освіти

15 та 16 лютого на кафедрі економіки праці та менеджменту вперше відбулися засідання екзаменаційної комісії щодо захисту кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійна програма «Менеджмент персоналу» заочної форми здобуття освіти.

Вивчаємо історію грошей разом з НБУ

Викладачі кафедр фінансів та обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління з метою поглибленого вивчення дисциплін у процесі навчання регулярно проводять екскурсії у фінансові установи, музеї, виставки, організовують зустрічі з фінансовими експертами та науковцями.