Накази ректора

Накази ректора НУХТ по особовому складу університету

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управліня Олега Шеремета з Новим роком і Різдвом Христовим

Соціальні ініціативи працюють

Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ презентували індивідуальні соціальні проекти як результат семестрової роботи.

Свято наближається

Студенти-маркетологи Навчально-наукового інституту економіки і управління створили новорічну фотозону з іграшками у корпоративному стилі та кольорах кафедри.

Проекти, що змінюють світ

Студенти і викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ стали гостями церемонії нагородження кращих студентських проектів Studway Awards 2017.

Магія Різдвяної реклами

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у Фестивалі Різдвяної Реклами

Річниця проекту ProductiveWorkspace

Кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління відсвяткувала річницю проекту ProductiveWorkspace.

Інвестиції бізнесу в науку

Викладач кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління отримав стипендію для науковців на навчання за програмою Agri Food MBA у Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs).

Аналізуємо тренди HR 2017

Викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ Олена Безпалько і Юлія Гринюк досліджували глобальні HR-тренди 2017 з експертами Deloitte.

Почесне срібло Українського студентського фестивалю реклами

Студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління Ольга Гончарова та Анастасія Бутрій вибороли почесне 2 місце на Українському студентському фестивалі реклами