З Міжнародним днем студентів!

Привітання директора Начально-наукового інституту економіки і управління Олега Шеремета з Міжнародним днем студентів

Футуристичні дискусії: можливості та загрози

Студентам ННІ ЕіУ НУХТ лекцію на тему «2020-2030 what is impossible?” прочитав учасник і спікер SingularityU Kyiv, партнер і головний виконавчий директор Innolytics Group Володимиром Бандура.

Про панків, королев і трохи – Мері Попінс

Менеджери персоналу ННІ ЕіУ НУХТ досліджували історію формування класичного стилю в одязі англійців і практики королівського етикету з Мартою Госовською

Запрошуємо на святковий Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління!

Запрошуємо на святковий концерт "День Навчально-наукового інституту економіки і управління", який відбудеться ...

Світами відомих брендів

Студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент» ННІ ЕіУ відвідали екскурсію заводом Кока Кола Беверіджиз Україна, що займається виробленням напоїв під брендами, які належать The Coca-Cola Company.

Цікаві подорожі разом з Еnglish-speaking club

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління разом із іноземним гостем Stuart Snuggs та викладачем Наталією Божок провели чергове засідання “Еnglish-speaking club”, що було присвячене темі “The Spirit of Adventure”.

Soft skills - необхідні навички майбутнього

Студентам ННІ ЕіУ НУХТ майстер-клас про soft skills провели відомі тренери Університету сучасного лідерства  Яна Борт та Аліна Кравченко.

Життєвий цикл рекламної агенції

До студентів спеціальності «Реклама та зв‘язки з громадськістю» ННІ ЕіУ завітала Марина Титова - експерт проектів з рекламної продукції та засновниця рекламної агенції «Нова Епоха».

Бакалаврам-менеджерам про витрати виробництва

Доцент кафедри економічної теорії ННІ ЕіУ Галина Кундєєва прочитала відкриту лекцію бакалаврам спеціальності «Менеджмент».

Один день із життя ТОПового студента

Студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ разом зі своїм куратором Ганною Рогановою відвідали Київське відділення АТ КБ «Приватбанк».