Новини ЕІУ

Будуємо професійне майбутнє з ННІ ЕіУ

Дивитись

Фінансова система України очима молоді

Cтуденти 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фінансова система України в умовах економічної та фінансової глобалізації світу»

Дивитись

Переймаємо досвід професіоналів

Студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту екноміки і управління прочитав лекцію заступник Голови Казначейської служби України, к.е.н Володимир Дуда.

Дивитись

Ін’єкція креативності для ейчарів від Уолта Діснея

Студенти і викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ відвідали тренінг «Методика креативності по Walt Disney» від Наталі Матусевич.

Дивитись

На шляху до безпрограшного кар'єрного успіху

Студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали Ярмарок вакансій НУХТ-ВЕСНА 2018.

Дивитись

Динамічний маркетинг для майбутніх фахівців галузі

Студенти-маркетологи Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали захід від «Projector», на якому були представлені рішення реальних бізнес-кейсів.

Дивитись

Підкорюємо спортивний олімп

Студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ Павло Шумейко здобув перше місце з тенісу в єдиному в Україні Турнірі ITF 2 категорії.

Дивитись

Зі святом весни, любові і краси!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з 8 Березня

Дивитись

Челендж спікерів: тренди бізнесу та персональні stories

Студенти-управлінці персоналом Навчально-наукового інституту економіки і управління продовжують розвивати скіли підприємництва.

Дивитись

Тест-драйв з HR

На дні відкритих дверей НУХТ-2018 колектив кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ влаштував майбутнім абітурієнтам справжні перегони на майстер-класі «Тест-драйв з HR».

Дивитись