Фінанси крізь призму професіоналізму

Студентам спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" ННІ ЕіУ лекцію на тему "Фінанси крізь призму. Формули успіху" прочитав Ігор Гордейчук - засновник бренду «33ореха.com.ua», співзасновник онлайн-школи творчої професії майбутнього «ArtScriber», комерційний директор «ЛеОрганік».

Рекрутинг у стилі G.Bar

Студентам Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ лекцію з технологій рекрутингу прочитала HR-менеджер G.Bar Анастасія Казакова.

Запрошуємо на безкоштовні майстер-класи учнів 10-11 класів

Запрошуємо учнів 10-11 класів на безкоштовні майстер-класи від Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Стартує Еnglish speaking club!

Еnglish speaking club ННІ ЕіУ розпочинає свою роботу...

Вчимося ефективно розпоряджатися інвестиціями

Студенти спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ взяли участь у семінарі на тему ефективного інвестування, організованому Центром Біржових Технологій.

Крок до успішного працевлаштування

У Національному університеті харчових технологій відбувся традиційний Ярмарок вакансій «НУХТ ВЕСНА - 2019», на якому студенти ННІ ЕІУ зустрілися з представниками кращих роботодавців України.

Зі святом весни, любові і краси!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з 8 Березня

Фінальний акорд студентського життя

1 березня відбулася знакова подія - випускний магістрів ННІ-ЕІУ! Позаду майже 6 років наполегливої праці, бурхливsого студентського життя, насиченого найяскравішими спогадами. Переживання, сльози щастя та море емоцій!

Як перемогти лінь та жити без меж

24 лютого студенти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали живий тренінг «Переможець ліні. Життя без меж» від видатних спікерів Іцхака Пінтосевича та Ніка Вуйчича.

Vivat магістри - 2019!

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулися успішні захисти кваліфікаційних дипломних робіт студентами освітнього ступеня магістр спеціальностей "Маркетинг", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Журналістика" освітньої програми "Реклама та зв'язки з громадськістю".