Особливості практичної діяльності фінансових посередників

У Навчально-науковому інституті економіки і управління на кафедрі фінансів відбулася зустріч здобувачів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачів кафедри з представниками брокерської компанії «StarLife».

Круглий стіл на кафедрі фінансів

На кафедрі фінансів ННІ ЕіУ відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами з обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого та другого рівнів вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Вивчаємо дизайнерські тренди в ритейл-сервісі

Нещодавно у ННІ ЕіУ на засіданні студентського гуртка кафедри маркетингу «Інтелектуал» майбутні підприємці та маркетологи обговорили сучасні дизайнерські тренди в ритейл-сервісі та практику застосування мультисенсорного атмосферного підходу в ритейлі.

Про організацію аудиту від фахівців

1 квітня у ННІ ЕіУ відбулася остання гостьова лекція «Організація аудиту в МХП. Практика та стажування» у рамках співпраці кафедри економіки і права з міжнародним агроіндустріальним холдингом МХП.

Мистецтво продажів від CEO Big Money

Студенти Навчально-наукового інституті економіки і управління зустрілися із випускником кафедри економіки і права, а нині СЕО Big Money University Віктором Шумило.

Менеджери персоналу ННІ ЕіУ серед переможців професійного конкурсу

Магістриня-управлінець персоналом ННІ ЕіУ  Пузина Аліна стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Менеджмент».

Вивчаємо як працює нейромаркетинг

Нещодавно на кафедрі маркетингу ННІ ЕіУ відбулася Zoom-зустріч із Анатолієм Клепачем, head of sales - Neurotrack.

Усе про структуру внутрішніх комунікацій

25 березня у ННІ ЕіУ відбулася гостьова лекція від Марії Островської "Структура внутрішніх комунікацій МХП. Корпоративна культура" у рамках співпраці кафедри економіки і права з міжнародним агроіндустріальним холдингом МХП.

Професійні поради від випускників ННІ ЕіУ

У ННІ ЕіУ 24 березня на кафедрі економіки праці та менеджменту пройшла зустріч випускниці кафедри 2008 р. Тетяни Великої зі здобувачами 3 та 4 курсів спеціальності 073 «Менеджмент».

Англійською про діджиталізацію

Студенти-фінансисти ННІ ЕіУ разом із доцентом Ганною Рогановою взяли участь у вебінарі НБУ, який проводився англійською мовою.