Новини ЕІУ

Стань частиною ННІ ЕіУ!

З 2 липня почався прийом заяв від вступників на спеціальності Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Дивитись

Результативне завершення літнього англомовного кампусу НУХТ

ННІ ЕІУ вже другий рік поспіль виступив організатором літнього кампусу з вивчення англійської мови, де  студенти та викладачі усіх інститутів та факультетів НУХТ підвищували свій лінгвістичний рівень знань. 

Дивитись

З Днем бухгалтера!

Вітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем бухгалтера.

Дивитись

Квестові перегони ейчарів

Не зважаючи на канікули, студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») ННІ ЕІУ продовжують працювати над своїм професійним апгрейдом.

Дивитись

Літній англомовний кампус НУХТ - розпочато

Розпочав роботу літній англомовний кампус НУХТ 2018, організований за ініціативи Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Дивитись

Фінансові диспути на національній арені

Викладачі кафедри фінансів ННІ ЕІУ Лада Шірінян та Наталія Климаш стали учасниками другого щорічного «Національного Форуму розвитку МСБ 2018»

Дивитись

Фахове зростання фінансистів ННІ ЕіУ

Цього року дипломи за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 48 бакалаврів та 11 магістрів.Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо успіхів у кар’єрному зростанні.

Дивитись

Шалені будні HR-стажерів

Студенти ННІ ЕІУ - переможці Всеукраїнського кейс-турніру Credit Agricole Digital Challenge пройшли стажування в HR-департаменті Credit Agricole Ukraine.

Дивитись

Талановиті маркетологи на старті кар’єрних можливостей

Поєднання вражаючого креативну та маркетингових методів аналізу продемонстрували під час захисту бакалаврських робіт студенти спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ.

Дивитись

На хвилі економічних звершень

Кафедра  економіки і права  ННІ ЕІУ НУХТ вже понад 80 років щороку випускає у доросле життя чудових фахівців спеціальності «Економіка підприємства» освітнього ступеню бакалавр і магістр.

Дивитись