Про бренд роботодавця у соцмережах від команди UGEN

Студенти ННІ ЕіУ освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» взяли участь у online-заході для HR-спеціалістів “HR Brand Day ‒ Бренд роботодавця в соцмережах” від компанії UGEN.

Постійне професійне зростання

Доцентка кафедри маркетингу Аліна Бергер пройшла навчання на online-курсі “KNU Teach Week 4”, який включав тематичні воркшопи від провідних експертів із бізнесу та КНУ імені Тараса Шевченка

Триває робота з поліпшення освітніх програм

Відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» 2023 року робочою групою, здобувачами і стейкхолдерами.

Процес удосконалення - безперервний

У рамках проведення локального моніторингу відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» 2023 року проєктною групою, здобувачами і стейкхолдерами.

Удосконалюємо господарський механізм підвищення економічної ефективності молокопереробних підприємств

Нові цифрові компетентності викладачів

Викладачі кафедри економіки і права ННІ ЕіУ успішно опановують цифрові інструменти освіти

Податкове регулювання страхового ринку України

Завідувачка кафедри фінансів, професорка Лада Шірінян взяла участь в обговоренні дисертації Гузели Ірини Анатоліївни на тему «Податкове регулювання страхового ринку України», поданої на здобуття ступеня доктора філософії у якості офіційного опонента.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Привітання директора Навчально-наукового інституту економіки і управліня Олега Шеремета з Новим роком і Різдвом Христовим

Міжуніверситетський круглий стіл

Кафедра маркетингу ННІ ЕіУ виступила організатором міжуніверситетського круглого столу «Кваліфікаційні роботи здобувачів спеціальності 061 "Журналістика".

Практика неформальної освіти

Здобувачами спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» реалізовано практику неформальної освіти.