Увага! Повернення до аудиторного навчання!

Перехід на очне навчання для всіх видів занять, у зв'язку із віднесенням Києва до "жовтої зони небезпеки".

Стейкхолдери мотивують магістрантів до наукових досліджень

Магістранти ННІ ЕіУ НУХТ провели лекційне онлайн-заняття разом із президентом Всеукраїнської асоціації пекарів.

Засідання маркетологів-інтелектуалів в умовах пандемії

ННа кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулося онлайн-засідання наукового гуртка "Інтелектуал" на тему, присвячену копірайтингу.

Нові знання про роботу менеджера

Магістранти кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ провели онлайн-зустріч з менеджером зі збуту ТОВ "Стабітек".

Поповнення сім`ї фінансистів

Відбулося знайомство з першокурсниками, які вступили на спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ.

Офіційно - студенти ЕіУ!

14 вересня у Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулася посвята у студенти.

Онлайн-стажування для студентів у британській компанії

Компанія Martin Mulligan Marketing Ltd пропонує онлайн-стажування для студентів ННІ ЕіУ.

Увага! Перехід на онлайн навчання!

Перехід на онлайн навчання, у зв'язку із віднесенням Києва до "помаранчевої зони небезпеки".

До уваги першокурсників ННІ ЕіУ!

Увага! Зміни до запланованого знайомства з керівництвом, викладачами та студентською радою ННІ ЕіУ.

Підкорюємо Міжнародні науково–практичні конференції