Подвійна перемога управлінців персоналом

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ - переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів зі спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці».

Про вплив HR-менеджера на корпоративну культуру компаній

Студентам спеціальності "Менеджмент персоналу" ННІ ЕіУ лекцію прочитала випускниця НУХТ Тетяна Богдан - HR бізнес-партнер українського бренду взуття і аксесуарів Kachorovska Atelier.

Точка беззбитковості від фінансиста зі стажем

Студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління провела лекцію на тему: «Аналіз беззбитковості та його практичне використання» фінансовий директор компанії Offrealty multinational s.r.o. Юлія Теплюк.

Про ренесанс мовою Шекспіра

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулолся чергове засідання English Speaking Club на тему "Renaissance poets" з носієм мови і США.

Зустріч випускників

Зустріч випусників Національного університету харчових технологій відбудеться...

Пізнаємо секрети виробництва реклами

Студентам ННІ ЕіУ НУХТ спеціальності "Маркетинг" лекцію прочитала Марина Титова — провідний експерт проектів рекламної продукції, засновниця рекламного агентства «Нова епоха».

Свято краси та граціозності

16 травня у актовій залі Національного університету харчових технологій відбулася одна з найочікуваніших подій року — шоу краси та грації «Міс і Містер НУХТ».  Цьогорічна тема конкурсу — спекотний та непередбачуваний «Дикий захід».

Продовження історії ННІ ЕіУ

Вітаємо новообрану студентську раду і бажаємо їм успішної реалізації усіх ідей та поставлених цілей для покращення студентського життя в нашому інституті!.

Музей - як спосіб пізнання

Cтуденти першого курсу спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали музей Ханенків, щоб навчитися помічати важливе, самостійно думати і висловлювати власні враження.

Скриньку досягнень поповнили фінансисти ЕіУ

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ - переможці Всеукраїнських студентських олімпіад і наукових конкурсів.