Знайомство з перспективним майбутнім

У Національному університеті харчових технологій відбувся День відкритих дверей OPEN NUFT 2018, активну участь у якому взяли студенти і викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління

Єдність навчання і наукових досліджень

Студенти спеціальності "Маркетинг" Навчально-наукового інституту економіки і управління цілеспрямовано займаються науковою діяльністю.

Англомовні дебати

Студенти ННІ ЕіУ взяли участь у черговому засіданні “Еnglish speaking club”.

Наукова активність викладачів ННІ ЕіУ

Викладачі та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ ЕіУ беруть участь в наукових конференціях та освітніх заходах в рамках кафедрального наукового проекту.

На хвилі яскравих рекламних подій

Студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ спеціальностей "Маркетинг", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Реклама та зв'язки з громадськістю" відвідали міжнародну виставку реклами REX-2018

Поповнюємо арсенал спортивних перемог

Студент спеціальності «Менеджмент» ННІ ЕіУ Володимир Мотуз виборов почесне друге місце і срібну медаль на "Кубку першокурсника НУХТ" з шахів.

Переможний дебют

Студентка першого курсу спеціальності «Журналістика» Навчально-наукового інституту економіки і управління Вікторія Кікоть виборола перше місце на "Кубку першокурсника НУХТ" з шашок.

Творчі пошуки рекламістів

Студенти другого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління вже активно поринули у навчальний процес.

Практикуємо менеджмент з найкращими агро-харчовими університетами світу

Викладач кафедри фінансів Юрій Кулинич переймав досвід менеджменту на закордонних модулях програми AgriFood MBA Києво-Могилянської бізнес школи.

Психологічний дискусійний клуб НУХТ

У Національному університеті харчових технологій розпочинає роботу психологічний дискусійний клуб