Інвестиційний челендж фінансистів

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь в інвестиційному конкурсі.

Вчимося керувати економікою

Магістранти та студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь в роботі круглого столу на тему: «Світ та Україна у 2019-му році», який відбувся у Верховній Раді України.

З любов'ю до пухнастих друзів

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління долучились до благодійного марафону міні-притулку для тварин «Кицькин Дім».

Студентка ННІ ЕіУ виборола грант програми ЕРАЗМУС+

Студентка ННІ ЕіУ спеціальності "Менеджмент" Вікторія Литвинова виборола грант програми ЕРАЗМУС+ на навчання у Щецинському університеті (Польща).

Традиції страхової реклами в НУХТ

На кафедрі фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ відбувся 5-й Фестиваль страхової реклами.

Проводжаємо рік з Еnglish speaking club

У Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ відбулося завершальне в цьому навчальному році засідання Еnglish speaking club.

Секрети успішного ЗНО з англійської мови

Завідувач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації ННІ ЕіУ Галина Чередніченко взяла участь в освітньому форумі на тему «Як скласти ЗНО та секрети успішного ЗНО з англійської мови».

Управління державними фінансами у полі зору викладачів ННІ ЕіУ

Викладачі кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у практичному семінарі TAIEX «Управління державними фінансами».

Підприємництво наживо

Студентам Навчально-наукового інституту економіки і управління провела майстер-клас випускниця Національного університету харчових технологій Зоряна Галаджий.

День подяки з Еnglish speaking club

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-наукового інституту економіки і управління провела засідання клубу “Еnglish speaking club” присвячене “Thanksgiving Day”.