Нестандартне заняття в стилістиці містичного свята

Викладач Наталія Божок разом з американським гостем Stuart Snuggs провели для студентів ННІ ЕіУ захід, присвячений містичному святу Halloween.

Професійні івенти міжнародників

На кафедрі міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління відбулося засідання круглого столу і презентація книги Гайдуцького П.І.

Знак якості викладацької майстерності

Студентам 3 курсу спеціальності „Журналістика” (освітня програма „Реклама та зв'язки з громадськістю”) прочитала відкриту лекцію доцент кафедри маркетингу Наталія Манич.

Запрошуємо на святковий Вечір Навчально-наукового інституту економіки і управління!

Запрошуємо на святковий концерт "День Навчально-наукового інституту економіки і управління", який відбудеться ...

З Днем маркетолога!

Привітання директора ННІ ЕіУ НУХТ Олега Шеремета з Днем маркетолога

Марка компетентності викладачів ННІ ЕіУ

Викладачі ННІ ЕіУ провели відкриті лекції для студентів спеціальності "Облік і оподаткування".

Освіта європейського рівня

Викладачі ННІ ЕіУ відвідали виставку «Міжнародна освіта», що відбулась у готелі «InterContinental Kiev» за підтримки програм обміну студентів і науковців DAAD, Erasmus+.

Англомовні дискуси студентів ЕіУ

Студенти та викладачі ННІ ЕіУ відвідали чергове засіідання “Еnglish speaking club”.

З Днем працівників харчової промисловості!

Привітання директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета з Днем працівників харчової промисловості

Професійне свято в найкращих традиціях

18 жовтня в НУХТ харчовики України традиційно відзначили День працівників харчової промисловості.