Дорогоцінний обмін досвідом

24 лютого 2014р. яскраво та незвичайно розпочався другий семестр для студентів напряму підготовки «Менеджмент та адміністрування» та викладачів кафедри менеджменту інституту ЕіУ. Протягом десяти днів вони проходили стажування на Каунаському гуманітарному факультеті Вільнюського університету Литовської республіки.

Блискуча презентація досягнень

27 грудня 2013р. традиційною стала участь студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління в Українському студентському фестивалі реклами.

Майстрині ракетки

У спорткомплексі НУХТ 20 і 21 листопада у рамках загально університетської Спартакіади відбувся турнір із настільного тенісу серед жіночих команд.

Інноваційні методи підготовки управлінців

15 листопада 2013 р. у рамках унікального для України проекту з он-лайн-навчання та побудови кар’єри Skіlls Academy («Академія навичок») у Київській міській державній адміністрації відбувся молодіжний форум «Твій старт», учасниками якого стали студенти напряму «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління нашого університету.

Наші студенти - переможці Міжнародної Центральної Слобожанської ліги КВН 2013

8 листопада у Міжнародний день КВН відбувся фінал Міжнародної Центральної Слобожанської ліги КВН, учасником якого була збірна нашого університету "Проспект наук".

Гарантія якості освітніх послуг підтверджена

28 жовтня 2013 року в університеті відбувся конкурс  магістерських та дипломних робіт (проектів) спеціалістів. За результатами оцінювання їх якості  висококваліфікованою комісією, друге місце посіла робота «Методи реструктуризації підприємства на основі оцінки його ринкової вартості» студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Інни Вербицької (керівник – професор Василь Мартиненко).

Збірна

13 жовтня 2013 року відбулися півфінальні етапи відкритої Київської ліги КВН "Отклик", учасником яких була збірна нашого університету команда КВН "Проспект наук".