УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Про перенесення робочих та навчальних днів

Зі святом весни, любові і краси!

Свято зі сльозами на очах

3 березня назавжди закарбується у пам’яті магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ, адже цього дня вони попрощалися зі своїм студентством.

Актуально про корпоративну культуру і персонал-імідж

Днями студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ, які є членами клубу YoungHR-POINT, відвідали майстер-клас з корпоративної культури та іміджмейкінгу в Академії ДТЕК.

Випробування на професійну придатність фінансистів завершено

Магістри, спеціалісти та бакалаври спеціальності «Фінанси і кредит» захистили свої дипломні роботи і отримали путівку у професійне життя.

Магістр - звучить гордо!

Минулого тижня в Національному університеті харчових технологій на кафедрі маркетингу ННІ ЕіУ успішно пройшли захисти магістерських робіт зі спеціальностей «Маркетинг», «Товарознавство і комерційна діяльність» та «Організація опптової і роздрібної торгівлі» денної та заочної формнавчання. На відкритому заході були присутні студенти, викладачі та всі охочі опинитися в атмосфері маркетингової науки та підтримати випускників.

Сміливий челендж

Магістр першого року навчання спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління Тетяна Радчук пройшла конкурсний відбір і стала учасницею 4-тижневої програми стажування «Children of the Future» від міжнародної молодіжної організації AIESEC, що проходило в серці Азербайджану, колоритному і модерновому місті Баку.

Ораторські скіли від Андрія Шабанова

Ведучий програми «Абзац!» на Новому каналі, генеральний продюсер «Просто Раді.О», автор єдиного в Україні гумористичного проекту розмовного жанру «Стенд-Ап Шоу», яскравий і харизматичний – все це про нього, Андрія Шабанова, на зустрічі з яким побували управлінці персоналом і члени студентського активу Навчально-наукового інституту економіки і управління.

До уваги МАГІСТРІВ-ВИПУСКНИКІВ 2017р.!

Івент від досвідченого стартапера

​Управлінці персоналом початкових курсів Навчально-наукового інституту економіки і управління побували на зустрічі з Оленою Мисник – дизайнером, засновницею хендмейд брендів «Медова Шафа», «myBOOKmark» та однією з героїнь проекту про молодих підприємців «Створюй в Україні». Модератором зустрічі виступила молодіжна громадська організація East-West Business.