Новини ЕІУ

Студенти ННІ ЕіУ – чемпіони Вищої ліги Києва з футзалу!

Нещодавно відбулись ігри 16-го та 17-го турів Вищої футзальної ліги Києва серед студентських команд, в яких команда нашого університету зіграла проти об’єднаної команди Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) і Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) та команди Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

Зазначимо, що у складі збірної команди Національного університету харчових технологій честь нашого навчального закладу захищають шість хлопців з ННІ ЕіУ: Максим Дядюнець, Євгеній Жук, Артем Кучинський, Олег Моршна, Олександр Семенов, Євген Смоловик, які є провідними гравцями команди і зарекомендували себе найкращими чином протягом усіх ігор Вищої ліги.

Повертаючись до зазначених матчів, слід зазначити, що збірна НУХТ не мала особливих проблем. 6 квітня наші хлопці здобули виїзну перемогу над командою «НУФВСУ-МАУП» з рахунком 4-2. У цій грі три голи у ворота суперників на рахунку хлопців з інституту ЕіУ: двічі відзначився Олександр Семенов, та один раз Євгеній Жук. А 7 квітня на своєму майданчику наші хлопці не залишили ніяких шансів команді «КНУБА» – наша перемога з рахунком 13-5. У цій грі представники Навчально-наукового інституту економіки і управління забили 9 голів у ворота «будівельників»: Євгеній Жук – 6, Олександр Семенов – 2, Максим Дядюнець – 1.

Таким чином, здобувши чергові перемоги, збірна команда НУХТ» за тур до закінчення чемпіонату стала у турнірній таблиці недосяжною для суперників і завоювала золоті медалі та звання Чемпіонів Вищої футзальної ліги Києва серед студентських команд! Слід також зазначити, що зігравши 17 ігор у поточному чемпіонаті, наша команда жодного разу не програла і має блискучі показники у своєму активі: 16 перемог та лише одна нічия.

Нагадаємо, що найближчим часом на наших хлопців чекають серйозні випробування: вже 11 квітня у м. Запоріжжя відбудеться півфінальна гра у рамках Чемпіонату України з футзалу серед студентських команд та 20 квітня – фінал Кубку м. Києва.

Вітаємо наших спортсменів із таким високим досягненням і бажаємо ще багато яскравих, впевнених, беззаперечних перемог!