Плідно розпочалася «наукова весна» цього навчального року для всіх студентів та викладачів Навчально-наукового інституту економіки і управління, не виключенням стали і студенти кафедри економіки і права.
31 березня наші економісти взяли участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка та управління підприємствами». Конференція проходила в декілька етапів – реєстрація гостей та учасників, урочисте відкриття, виступи та нагородження.
Студенти інституту ЕіУ продемонстрували свою конкурентоспроможність з поміж 42 конкурсантів з різних куточків нашої країни і серед 178 робіт, що були надіслані на розгляд комісії, юні науковці ННІ ЕіУ Анастасія Іванченко та Олена Гудима були відзначені в переліку авторів кращих робіт за рішенням галузевої конкурсної комісії. Також вони отримали запрошення для участі у підсумковому ІІ етапі науково-практичної конференції, де їм вдалося зробити наукову доповідь і в процесі дискусії захистити результати власних наукових досліджень.
Оцінювання проводилося одночасно комісією із делегатів-науковців з понад 40 міст України, що повністю підтверджує його справедливість та об’єктивність.
Окрім неповторного досвіду, нових знайомств та вражень Анастасія виборола почесне ІІ, а Олена - ІІІ місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка та управління підприємствами». Організатори нагородили грамотами й наставників наших студентів – наукових керівників – к.е.н., доц. Юлію Левченко та к.е.н., доц. Наталію Слободян.
Дякуємо за роботу та вітаємо студентів ННІ ЕіУ та їх наукових керівників з високим досягненням. Бажаємо вам розвитку, наснаги та нових значних перемог на шляху підкорення наукового Олімпу!