Новини ЕІУ

Студенти ННІ ЕіУ – чемпіони України з футзалу!

Нещодавно відбулась гра 15-го туру Вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд, в якій команда нашого університету зіграла проти харківської «Тесли».

Зазначимо, що у складі команди «ІМС-НУХТ» честь Національного університету харчових технологій захищають шість студенток Навчально-наукового інституту економіки і управління: Ірина Бавзенюк, Сніжана Воловенко, Альона Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Вікторія Сагайдачна і Оксана Холод, які є провідними гравцями команди і зарекомендували себе найкращими чином протягом усіх ігор Вищої ліги.

У звітному матчі харків’янкам вдалося протримати свої ворота в недоторканності лише півтори хвилини: після розіграшу кутового рахунок відкрила наша Сніжана Воловенко, а згодом «ІМС-НУХТ» вистрілили дуплетом і на рахунку було вже 3:0. Враховуючи різницю у рівні команд, справу можна було вважати практично «зробленою». І вже через дві хвилини після «тайм-ауту» Сніжана знову майстерно реалізувала вихід віч-на-віч, забивши гол, який безсумнівно розбив надії харків’янок на порятунок гри. На 23-ій хвилині гри «Теслі» все-таки вдалося забити м’яча у наші ворота. Натомість, у відповідь, студентка ННІ ЕіУ Оксана Холод відзначилася потужним дублем. Далі гра тривала по відпрацьованій схемі, де наші дівчата Альона Кирильчук і Анастасія Кліпаченко, подарували команді та вболівальникам ще по одному забитому м’ячу у ворота харків’янок.

Таким чином, перемігши з рахунком 8:1, «ІМС-НУХТ» за три тури до закінчення чемпіонату стала у турнірній таблиці недосяжною для суперників і вже другий рік поспіль завоювала звання Чемпіонів Вищої ліги України з футзалу!

Вітаємо наших спортсменок із таким високим досягненням і бажаємо завзяття, сил і енергії на нові звершення задля абсолютного підкорення спортивного Олімпу!