Новини ЕІУ

Демонструємо традиційно високий результат

24 березня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

На першому етапі ІІ туру серед представлених до участі в конкурсі 139 студентських наукових робіт і наукового доробку кожного автора галузевою конкурсною комісією визначено 35 найкращих. Переможцем першого етапу стала Ольга Гудименко магістрант кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління, яку запрошено для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

У ході підсумкової конференції перед поважною аудиторією провідних науковців студентка ННІ ЕіУ гідно презентувала основні положення наукової роботи на тему «Стратегічний управлінський облік виробничих запасів: інтеграція методів» (науковий керівник – доцент кафедри обліку і аудиту Ірина Колос).

За результатами доповіді, представленої мультимедійної презентації, відповідей на запитання та, враховуючи кількість балів, одержаних після рецензування наукових робіт, рішенням членів конкурсної комісії Ользі Гудименко присуджено диплом другого ступеню.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника та бажаємо подальших звершень у професійній і науковій сфері!