Любі наші Красуні та Розумниці! Щиро вітаю Вас зі святом весни, любові і краси!
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання!
Нехай цей день, любі жінки, увійде у Вашу оселю з ніжним ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.
Бажаю, щоб прекрасні почуття зігрівали Ваше серце, а Ви залишалися завжди такими ж неповторними, якими Ви є зараз.
Нехай щодня доля буде привітною до Вас, життя дарує незабутні миттєвості та грає всіма кольорами веселки, а рідні, близькі та колеги створюють навколо Вас ауру добра, поваги і взаєморозуміння. Нехай і надалі Ваша чарівна посмішка зачаровує навколишній світ!
З найкращими побажаннями та глибокою повагою -
Олег Шеремет