31 серпня у актовій залі університету на хвилююче свято – традиційну урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти Національного університету харчових технологій зібралися першокурсники, їх батьки, роботодавці, адміністрація й викладачі.
Присутніх тепло привітав ректор університету Анатолій Українець. Звертаючись до першокурсників, він, зокрема поздоровив їх з тим, що їм вдалося вибороти право стати студентами нашого університету. Ректор закликав нове університетське поповнення піклуватися про своє здоров’я та віддати належне вивченню іноземних мов, а також побажав першокурсникам успішного навчання й цікавого насиченого студентського життя.
До привітань долучився й передав напутні слова, благословення і молитовну підтримку від Патріарха всієї України-Русі Філарета священик кафедрального Свято-Володимирського собору української православної церкви Київського патріархату Олександр Шмуригін.
Від студентів випускного курсу першокурсників поздоровила голова студентської ради університету Наталія Ярош.
А далі настала сама хвилююча мить свята – вручення студентських атрибутів. Ректор Анатолій Українець вручив символічний ключ до знань і студентський квиток.
Завершилися урочистості концертом, підготовленим студентами старших курсів усіх факультетів.