На кафедрі фінансів успішно відбулися захисти бакалаврських і дипломних робіт «спеціалістів» денної форми навчання. Випускові роботи були присвячені актуальним питанням розвитку підприємств різних форм власності, банківського сектору, страхового ринку.
Роботи випускників оцінювала Державна екзаменаційна комісія у складі д.е.н., професора, в. о. завідувача кафедри фінансів Лади Шірінян і д.е.н., професора Ірини Тарасенко (голови ДЕК «бакалаврів» і «спеціалістів» відповідно), к.е.н., доцента Катерини Багацької, к.е.н., доцента Наталії Климаш, к.е.н., доцента Володимира Стецюка. Секретар ДЕК – к.е.н., асистент кафедри Михайло Арич.
Заслухавши доповіді та відповіді на запитання, Державна екзаменаційна комісія переконалась в опануванні студентами знань із фінансової науки та констатувала, що вони гідні присвоєння освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» і «спеціаліст».
Кафедра фінансів вітає всіх своїх випускників та зичить їм подальшого професійного розвитку, нових здобутків на шляху кар’єрного зростання!