Новини ЕІУ

Виходимо на нові рівні

​Студентка 4 курсу Навчально- наукового інституту економіки і управління напряму підготовки «Міжнародна економіка» Оксана Пулій взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з міжнародної економіки, що відбувалася в Київському національному торговельно-економічному університеті.

У олімпіаді брали участь 49 студентів-переможців І етапу ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Тернополя, Луцька, Вінниці, Запоріжжя, Сум, Полтави, Маріуполя, Одеси, Чернівців.

За результатами роботи журі наша студентка нагороджена грамотою за участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».