Новини ЕІУ

Збірна команда ННІ ЕіУ - володарі Кубка ректора НУХТ з футзалу!

25 листопада у спорткомплексі Національного університету харчових технологій відбулася вирішальна, фінальна гра турніру «Кубок ректора НУХТ 2016» з футзалу.

Нагадаємо, що збірна нашого інституту у груповому турнірі виборола перемогу у всіх команд факультетів/інститутів НУХТ. У півфіналі наші спортсмени перемогли збірну факультету Інженерної механіки та пакувальної техніки, а сьогодні у фіналі збірна Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілась у запеклому двобої із сильним суперником - командою Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Матч, як і очікувалося, видався надзвичайно динамічним і хвилюючим. Напружена атмосфера і гостра боротьба за кожен м’яч не покидали вболівальників ні на хилину. Наші хлопці продемонстрували високу майстерність володіння м’ячем, досконалу фізичну підготовку, злагоджену і комбінаційну гру, а також міцний командний дух!

Цього року збірна ННІ ЕіУ виступила у такому складі: 
Олег Моршна, Артем Кучинський, Ілля Брік, Олександр Семенов, Євгеній Смоловик, Ігор Шихов, Максим Дядюнець, Антон Зіпцер, Станіслав Попович, Антон Іванюта, Сергій Білобров.

Потужним дублем у цій нелегкій грі відзначився Олег Моршна, а по одному блискучому голу нашій збірній подарували Олександр Семенов та Євгеній Смоловик.

У результаті наша команда отримала стовідсоткову і беззаперечну перемогу над суперником з блискучим рахунком 4:0 і третій рік поспіль стала володарем «Кубка ректора НУХТ» з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру!

Сьогодні також відбулося урочисте нагородження, де наших хлопців нагородили медалями та вручили головний трофей – Кубок! Приємно зазначити, що серед кращих гравців турніру традиційно відзначили студентів ЕіУ. Звання «Кращий воротар» отримав Максим Дядюнець, а наш Артем Кучинський був названий «Кращим бомбардиром».

Усією дружною родиною Інституту економіки і управління ми з великою радістю вітаємо нашу збірну з перемогою і званням володарів «Кубка ректора НУХТ 2016» з футзалу
Бажаємо вам, наші чемпіони, невичерпної сили, енергії та спортивного духу для підкорення все нових вершин життєвого олімпу! Ви – наша гордість! Пишаємось!