На базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв`язки з громадськістю».
У рамках цього заходу до зазначеного університету завітали студенти з-понад тридцяти ВНЗ з усієї України. Наш університет представляла студентка спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Навчально-наукового інституту економіки і управління Катерина Савкова.
Другий етап відбувався впродовж трьох днів. Розпочався він урочистим відкриттям олімпіади. Цього ж дня студенти писали тестові завдання із фахових дисциплін. Окремий час був виділений на майстер-класи від членів журі, де студенти-учасники цієї престижної фахової олімпіади перейняли досвід голови та членів журі, досвідчених докторів наук, професорів.
А самі результати олімпіади засвідчили високий рівень підготовки студентів-рекламістів у нашому університеті – наша студентка виборола ІІІ місце за спеціальністю «Реклама та зв'язки з громадськістю» й була нагороджена відповідним дипломом.
Вітаємо Катерину з високим результатом, бажаємо подальших творчих і наукових перемог!