Новини ЕІУ

Вагомі результати

На базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами».

Кафедру менеджменту і адміністрування Навчально-наукового інституту економіки і управління представили студент п’ятого курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» спеціалізації «Інформаційні системи в менеджменті» Євген Чазов та студентка спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Ірина Лисиціна.

Наукове дослідження Ірини Лисиціної «Виробничий потенціал підприємства» було проведене під керівництвом професора кафедри менеджменту і адміністрування Ірини Федулової.

Наукове дослідження Євгена Чазова «Шляхи підвищення прибутковості ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» було здійснене під керівництвом доцента кафедри менеджменту і адміністрування Олександри Ралко. Під час проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Євген Чазов перебував на навчанні у Вільнюському університеті за програмою отримання двох дипломів, тому  захищав власні наукові результати шляхом відеоконференції по Skype. Подібні технології були вперше використані в рамках проведення подібних конкурсів.

На підсумковій науково-практичній конференції були розглянуті кращі роботи економістів і менеджерів зі всієї України: представники 29 вищих навчальних закладів захистили 45 наукових робіт. У підсумку, Євген Чазов та Ірина Лисиціна потрапили до числа найкращих – вони стали одними з переможців престижного конкурсу і були нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо творчих успіхів, високих наукових досягнень і успішного професійного становлення! Колектив кафедри висловлює подяку організаторам конкурсу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за надання нашим студентам можливості виступити на конференції у режимі он-лайн.