27 квітня 2014р. в ефірі телеканалу 1+1, на шоу «Голос Країни. Перезавантаження», у другому етапі конкурсу «вокальний двобій», перемогу здобула студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська. Єдина дівчина, якій за результатами вибору тренера Сергія Лазарєва в суперники дістався чоловічий дует (Денис Скринніков та Микита Савєнков), з гідністю, драйвом та непереборною жагою до перемоги виконала пісню Adam Lambert «Whataya Want from Me». Ірина довела всій країні, що здаватися не збирається в жодному разі. Наша студентка має не тільки талант, але й справжню мужність, працьовитість, витримку та невичерпну енергію. Слід зауважити, що всі тренери шоу відзначили, що лідером поєдинку була саме Ірина. Замало мати гарні вокальні данні, потрібно відчувати те, що робиш, бути артистом – саме це побачила Ані Лорак в конкурсантці.
Другий щабель подоланий з успіхом, але надалі боротьба буде ще складнішою. Ми чекаємо на виступ Іри в третьому раунді шоу - «нокаут», де кожний з учасників має виконувати сольну пісню, але в наступний тур пройде лише той, кого вибере зі створених пар тренер. Щиро сподіваємося, що це буде саме наша зірочка.
Вітаємо нашу студентку, вболіваємо та тримаємо за неї кулачки! Бажаємо наснаги, успіху та сил, щоб рухатись тільки вперед і вгору, не зважаючи ні на що!