Новини ЕІУ

Переконлива перемога

14 квітня 2014р. на базі  Житомирського державного технологічного університету відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа».  Захід проводився з метою підтримки талановитої студентської молоді та стимулювання творчої активності науково-педагогічних працівників.

У другому турі змагалися 62 студенти із провідних вищих навчальних закладів України. Наш університет представляли студентки ІV курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління, напряму підготовки «Фінанси і кредит» Дарина Портянко та Ірина Яценко. Членом журі було запрошено завідувача кафедри фінансів, професора Тамару Говорушко.  

Учасникам олімпіади були запропоновані цікаві творчі завдання, задачі, тести. За результатами змагань Дарина Портянко набрала 88 балів із 100 та  зайняла першу позицію в рейтинговому списку. Вона була нагороджена дипломом першого ступеня та цінними подарунками від спонсорів. Ірина Яценко стала володаркою диплома третього ступеня і подарунків від спонсорів. Таким чином, наші студентки увійшли до п’ятірки переможців і підтвердили високий рівень знань з дисципліни «Страхування».

Вітаємо переможців і бажаємо так тримати далі!