Новини ЕІУ

Феноменальний сезон

23  квітня у приміщенні Центру фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ» відбувся фінальний матч розіграшу Кубку м. Києва з футзалу. У двобої зійшлися команда нашого університету і Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Хоча обидві команди впевнено йшли до фіналу, рівень суперників, з якими їм доводилось зустрічатись, досвід  та історія очних протистоянь, яскраво засвідчив, що фаворитом виступали наші спортсмени.

Стартували вони без особливих зусиль: у 1/8 за допомогою технічної перемоги здолали НУФВСУ-МАУП. На наступній стадії їм трапився Авіатор (НАУ), команда з Вищої ліги, яка, тим не менш, не змогла чинити опір нашим футболістам й капітулювала з розгромним рахунком 1:9. Наступним колективом на шляху до фіналу був Університет ім. Драгоманова. І цього разу перемога далась непросто: на останніх хвилинах НПУ зрівняв рахунок та перевів поєдинок у серію післяматчевих пенальті, яку наша збірна відіграла без помилок, відкривши собі дорогу до фіналу Кубку.

Якщо порівняти рівень суперників у боротьбі за трофей, то цілком очевидно, що нашим футзалістам доводилось протистояти більш сильним командам, ніж “аграріям”.

Що ж стосується виступів у Вищій лізі, то тут нашим студентам немає рівних: вони посідають першу сходинку у турнірній таблиці та гідно протистоять будь-якому сильному супернику. Нагадаємо, що наша команда вже не перший рік бере участь у змаганнях під егідою ФАСКу, ФФК та ВФАС. Зокрема ми ставали чемпіонами Києва з футзалу 2010, 2012, 2013.

До фінальної гри наша команда двічі зустрічалася з командою НУБіП. Перша гра відбулась ще у грудні 2014 року, і тоді наші хлопці без особливих зусиль впоралися з “аграріями”, влаштувавши їм розгром із рахунком 4:1. Друга зустріч відбулась зовсім нещодавно, проте результат залишився майже незмінним – 6:1 на нашу користь.

І ось – фінальна зустріч, у якій наша збірна  перемогла НУБІП з рахунком 8:3

Принциповий двобій обіцяв бути видовищним: що-що, а показати якісний футзал наші футзалісти вміють, як ніхто інший. Тому величезна кількість вболівальників, які своєю підтримкою буквально змушували вібрувати стіни спорткомплексу КПІ, сповна насолодились яскравим видовищем.

У перші хвилини відчувалось нервування гравців обох колективів, про що красномовно свідчили неточні передачі, відбивання голкіпером заборонених м'ячів та недостатнє розуміння між партнерами. Але згодом футболісти стали більш впевненими у своїх діях, і, як наслідок, небезпечні епізоди почали з'являтись один за іншим.

Першими рахунок відкрили “аграрії”. Але зовсім скоро наші спортсмени виправдали свій високий статус, коли після декількох небезпечних моментів, зрівняли рахунок. Відзначився студент Навчально-наукового інституту економіки і управління Андрій Шувалов, який зіграв на добиванні після того, як удар студента нашого ж інституту Артема Кучинського успішно відбив воротар НУБіПу. З'явилась інтрига, яку зовсім не очікували в цьому протистоянні. Тим більше, що після відновлення статусу-кво НУБіПівці з подвійними силами рушили на наші ворота. Та вже за три хвилини гол студента ННІ ЕіУ Андрія Потапова повернув їх на землю. У наступні хвилини намагання супротивника відіграти забитий м'яч ні до чого не призвели. До закінчення першого тайму командам так і не вдалось змінити рахунок.

Друга половина виявилась ніби продовженням зовсім іншої гри, ніж та, яка була у стартовій двадцятихвилинці. Початок знову залишився за “аграріями”: одразу ж після перерви вони створили чудовий момент, але відмінна реакція нашого голкіпера не дозволила зрівняти рахунок. У наступній же атаці наші хлопці відкрили свою переможну серію голів. Спочатку відзначився Руслан Савенко, потім Артем Кучинський грудьми заштовхав м’яч у сітку воріт.

Ще три рази голкіперу НУБіПу доводилось діставати м’яч зі своїх воріт до того, як його команда змогла відповісти на обстріл наших футзалістів й довести рахунок до 2:7.   Навіть з такою перевагою наші хлопці не зупинялись, а продовжували створювати небезпеку біля воріт опонентів. І незабаром – черговий гол. Цього разу студент ЕіУ Андрій Потапов оформив хет-трик. Лише на  останніх хвилинах “аграріям” вдалося ще раз здолати наші ворота.

До складу команди переможців увійшло 9 студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління: Максим Дядюнець, Євгеній Жук, Ілля Білик, Артем Кучинський, Андрій Шувалов, Роман Демчук,  Олександр Семенов, Андрій Потапов, Олег Моршна.

Команда щиро вдячна вболівальникам, за підтримку протягом сезону.

Вітаємо футболістів ННІ ЕіУ у складі університетської збірної  та їх тренера з по-справжньому феноменальним сезоном: чемпіонство у Вищій лізі та Кубок м. Києва - усі можливі нагороди вони поклали до своєї скарбнички, залишивши суперників далеко позаду!