Новини ЕІУ

Опановуємо контент-маркетинг разом з професіоналами

У Національному університеті харчових технологій відбулася зустріч студентів спеціальності «Маркетинг» ННІ ЕІУ з Олексієм Аль-Ватаром, експертом по контенту для бізнесу, тренером навчальних програм з контент-маркетингу. Вже з перших хвилин спілкування спікер уміло налагодив контакт зі студентами і відкрив секрети пошуку в собі сил та натхнення, аби писати по 10 статей у день у соціальних мережах.

На практиці студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з Олексієм спробували відтворити процес створення статті, яким поділився з ними експерт. Усі слухачі активно брали участь у роботі і підтримували жвавий діалог зі спікером. Кожен наш студент дізнався для себе багато нової й цінної інформації, отримав мотивацію та ідею. «Те, як ми створюємо контент – це те, як ми думаємо!», «Щоб змінити свій контент, змініть підхід до мислення!» – ці гасла, а також ще досить багато цікавих тез було обговорено та проаналізовано експертом разом з зі студентами інституту ЕіУ протягом бесіди.

Вщент заповнена аудиторія одностайно відмітила, що лекція була дуже цікавою та корисною. Відомий експерт з контенту створив  відмінний теоретико-практичний базис для майбутнього розвитку студентів-маркетологів ННІ ЕіУ в напрямі відмінного пізнання секретів контент-маркетингу.