Новини ЕІУ

Розширення професійних компетенцій обліковців

10 жовтня в Національному університеті харчових технологій відбулась зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління з керівником Контактного Центру Приватбанку Олексієм Недовбою.

Олексій Вікторович поділився з аудиторією, що сам розпочинав свою трудову діяльність у Приватбанку, за 15 років пройшов шлях від рядового співробітника до керівника провідного підрозділу - Контактного Центру.  

Слід зазначити, що за 25-літній період свого існування банк досягнув лідерських позицій на ринку банківських послуг України за рахунок збільшення частки ринку, підвищення ефективності діяльності, постійного підвищення надійності, збільшення конкурентоспроможності і комплексності надання банківських продуктів для своїх клієнтів. Досягти цього вдалося спільною роботою згуртованого колективу банку на базі прогресивної системи менеджменту і передових банківських технологій.

Спікер звернув увагу студентів ННІ ЕіУ на специфіку банківської діяльності, особливості обліку в кредитних установах, перспективу вибору напряму подальшої діяльності фахівців у банківських установах.

Банк запрошує усіх бажаючих студентів старших курсів інституту ЕіУ пройти дистанційну банківську практику. За умови позитивної її оцінки, студенти отримують пропозицію до співпраці та грошову винагороду.  Можливості банківського стажування, роботи у Контакт-центрі відкривають студентам шляхи працевлаштування та кар’єрні перспективи.

Змістовна розповідь про розвиток банку та можливості кар’єрного зростання у ньому для молодих енергійних людей неабияк зацікавила наших студентів.