13 вересня відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового інституту економіки і управління. Обговорити широке коло питань, що стосуються роботи інституту зібралися завідувачі та викладачі усіх кафедр. Основним питанням порядку денного стало обговорення доповіді ректора, професора Українця А.І. «Підсумки роботи колективу університету за 2016/2017 навчальний рік і завдання на 2017/2018 навчальний рік і перспективу».
Відкрив збори директор ННІ ЕіУ Олег Шеремет. Він ознайомив колектив інституту з особливостями літньої вступної кампанії, розповів про формування контингенту студентів, динаміку набору окремо по усіх спеціальностях, результати впроваджених профорієнтаційних заходів та пошуки шляхів їх удосконалення для збільшення обсягів прийому студентів. Особливо наголосив на необхідності значного покращення профорієнтаційної роботи з випускниками коледжів для збільшення набору студентів скороченої форми навчання та налагодження ефективного партнерства з коледжами навчально-наукового комплексу НУХТ. У своїй доповіді директор проаналізував вітчизняний ринок освіти і навів статистичні дані вартості навчання та кількості зарахованих студентів, відповідно до ліцензійного обсягу, на прикладі провідних університетів Києва.
Також у своєму виступі Олег Шеремет зупинився на питаннях організації навчального процесу, окреслив чіткі завдання на найближчий час і перспективу. Зокрема, наголосив на необхідності покращення міжнародної діяльності, підвищення кваліфікації молодих викладачів, налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, підвищення якості підготовки фахівців, подальшого удосконалення англомовних проектів в інституті.
У продовження цієї теми до присутніх звернувся завідувач кафедри економіки і права Анатолій Заїнчковський, який розглянув цьогорічне поповнення студентів на прикладі своєї кафедри, а також зупинився на питаннях наукової роботи в інституті.
Заступник директора по заочній формі навчання Олена Овдій виступила з доповіддю про особливості надання освітніх послуг студентам заочної форми, окреслила основні методи та способи побудови ефективних комунікацій з ними задля підвищення якості знань, детально зупинилася на питаннях впровадження в університеті системи заочно-дистанційного навчання. У розвиток цього питання виступила відповідальна за дистанційне навчання в інституті Наталія Кудренко, яка озвучила основні вимоги до роботи викладачів, ознайомила зі специфікою користування університетським ресурсом дистанційного навчання, були також надані рекомендації, необхідні для швидкої та якісної взаємодії у форматі «студент-викладач».
Підсумовуючи, директор інституту ЕіУ Олег Шеремет визначив основні перспективи щодо покращення освітньої, наукової, профорієнтаційної та виховної діяльності інституту на поточний навчальний рік. З найкращими побажаннями він закликав трудовий колектив Навчально-наукового інституту економіки і управління із наснагою й новими силами впевнено приступити до 2017-2018 навчального року.