Новини ЕІУ

З Днем підприємця!

Шановні наші студенти, викладачі, випускники!
Щиро вітаю Вас з Днем підприємця!

У нашій країні, відповідно Указу Президента України, це свято відзначається кожну першу неділю вересня. Воно запроваджене для підкреслення великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем і визнання його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки, покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні. 

У наш час професію підприємця обирають сильні, ініціативні й енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу. Приватна ініціатива підприємців є головною рушійною силою будь-якої економіки. Знайти і міцно зайняти своє місце в економіці, втілювати в життя нові ідеї та проекти - це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки.

Щиросердечно бажаю усім витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, ділової ініціативи, стабільності й впевненості у завтрашньому дні, здійснення всіх мрій і задумів. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною.

Щастя, здоров’я, миру, добра і процвітання Вам і Вашим родинам!
Зі святом, дорогі друзі!

Директор ННІ ЕіУ            Олег Шеремет